Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

15 Ekim 2018 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Carlito’nun Yolu – Beyaz TV Saat: 19.30

1975, Manhattan… Carlito Brigante hapishaneden çıktıktan sonra sevgilisi Gail ile birlikte kendine yeni bir hayat kurmayı düşlemektedir. Ancak geçmişi Carlito’nun yakasını bırakmaz. O, ne kadar geçmişinden soyutlanmaya çalışsa da avukatının hataları ve eski dostları onu bırakmaz.

E.T. – Beyaz TV Saat: 21.45

Meraklı bir uzaylı grubu, ziyaret etmek ve meraklarını gidermek üzere dünyaya gelirler. Geri dönüşleri esnasında aralarından bir kişiyi dünyada unuturlar. 3 milyon yıl uzaktan gelen bu sevimli yaratık korku içerisinde, hiç tanımadığı bir yerde tek başına kalmıştır. Elliot isimli, 10 yaşlarında bir çocuk, yapayalnız olan bu yaratığı sahiplenip evine götürmeye karar verir. Ama Elliot, sadece E.T’yi tanırken ve ona dünyayı tanıtırken değil; ön yargıları yıkmaya çabalarken de büyük bir savaş verecektir.

Sessiz Yalanlar – TRT 1 Saat: 23.55

Murat Özgenç’in kocası olduğuna inanan Ceren, tedavi gördüğü akıl hastanesinde doktorları buna ikna edememektedir. İlaçlarını kullanmayı reddeden Ceren sonunda tedavi görmeye ikna olmuş gibi yaparak hastaneden kaçmayı planlar. Tanınmış bir mimar olan Murat Özgenç ise eşini kanser tedavisi gördüğü hastanede bir an olsun yalnız bırakmamaktadır. Ancak eşi tedaviye yanıt vermez ve Murat eşini kaybeder. Planlarını yapan Ceren uygun vakit geldiğinde hastaneden kaçar ve doğruca Murat’ın olduğunu hatırladığı eve gider. Geldiği yer gerçekten de mimar Murat Özgenç’in evidir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up