Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

14 Ekim 2018 Pazar akşamı televizyon filmleri.

Oyun – Beyaz TV Saat: 19.30

Tüm hayatını kontrol ederek yaşayan Nicholas Van Orton, engel olunamaz bir kontrolsüzlük ile karşı karşıya gelmek üzeredir. Hayatındaki başarıları, insanlarla ilişkileri ve huzurlu hayatı alacağı bir doğum günü hediyesi ile beraber değişecektir.

Para Tuzağı – Show TV Saat: 20.00

Televizyon programından borsa tüyoları veren televizyon yıldızı ve bir Wall Street simsarı olan Lee Gates, bir programı esnasında sahip olduğu her şeyi Gates’in tavsiyeleri yüzünden kaybeden genç adam Kyle Budwell tarafından rehin alınır. Bu büyük olay, canlı yayınla milyonlarca insan tarafından izlenirken Gates ve programın yapımcısı Patty, büyük bir ölüm kalım pazarlığı yapmaya çalışacaktır.

Yozgat Blues – TV 2 Saat: 20.30

Yozgat, Yavuz ve Neşe’nin hikayesinin başladığı ya da bittiği yerdir… Aldıkları bir iş teklifi sonrasında Yozgat’a taşınan müzik öğretmeni, şarkıcı Yavuz ve öğrencisi Neşe hayatlarının önemli bir dönüm noktasına adım atmak üzeredir. Bu olumsuz sonuç beklenmedik gelişmeleri de beraberinde getirir…

Ölüm Zinciri – Beyaz TV Saat: 21.30

Carlson Lisesi’nde eğitim gören altı yakın arkadaş, e-mail yoluyla birer ölüm mektubu alır. Mektupta ‘Zinciri bozarsanız ölürsünüz!’ yazmaktadır. Mektup eline ulaşan bunu en yakın arkadaşına göndermek ve bu kişi de mektubu okumak zorundadır. Zinciri kıranı akıl almaz bir ölüm beklemektedir. O güne kadar sıkı dost olduklarına inanan gençler bu lanete ya da buna lanet süsü veren kişiye karşı savaş açtıklarında ise artık ne hakkında emin olmaları gerektiğini bile düşünemez hale gelirler. Bu uğursuz mesaj yüzünden gençler korkunç şekillerde ölmeye başlar.

Suikastçiler – Show TV Saat: 22.00

Çin’de halkını sefil bir yaşama mahkum ederek hüküm süren Mançu Qing Hanedanına karşı, özgürlükçü demokratik bir halk devrimi için toplumun her kesiminden insanlar bir araya gelmektedir. Devrime destek sağlamak için Dr. Sun, Hong Kong’a gelecektir. Bunu engellemek isteyen hanedan birçok suikastçısını görevlendirmiştir. Devrim yanlıları da Dr. Sun’u korumak ve görevini tamamlamasına yardım etmek için hayatlarını feda etmeyi göze almışlardır.

Orta Direk Şaban – Kanal 7 Saat: 22.20

Bir fabrikada memur olan Şaban, aynı fabrikada sekreter olarak çalışan Bahar’a aşıktır. Bahar, ünlü bir petrol zengininin verdiği bursla bir yandan da üniversiteye gitmektedir. Gönlünü de yakışıklı sporcu Erkan’a kaptırmıştır. Zengin petrolcü ölmeden önce bütün mirasını Bahar’a bırakır. Tabi bunu duyan gangsterler boş durmaz ve Bahar’ı kaçırırlar. Onu kurtarmak için çaba gösteren tek kişi ise sevgilisi Erkan değil, orta direk Şaban’dır…

Değiştir Bakalım – Star TV Saat: 23.45

Kasabada yaşayan kadınlar ve erkeklerin yer değiştirmesiyle başlayan olaylar, bir komedinin başlangıcı olur. Artık kadınlar evin reisi, erkekler yuvayı kuran birer dişi kuştur. Askere bile kadınlar gitmektedir. Hatta mafyalar bile artık kadındır. Erkeklerin durumu ise gazete haberlerine manşet olacak türdedir. Kasabada kadın-erkek ilişkisi ekseninde eğlenceli ve komik durumlar ortaya çıkacaktır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up