Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

10 Ekim 2018 Çarşamba akşamı televizyon filmleri.

King Kong – Beyaz TV Saat: 19.30

1930’ların Amerikası… Yönetmen Carl Denham’ın yeni filminde başrolde oynayacak bir aktrise ihtiyacı vardır. Tesadüfen yolu, zor durumdaki vodvil oyuncusu Ann Darrow ile kesişir. Denham, ekibi ve oyuncularıyla birlikte çekimlere başlamak üzere Kafatası Adası’na doğru yola çıkar. Ancak adada gizemli olaylara şahit olurlar. Çok geçmeden bu adada devasa bir gorilin yaşadığını anlaşılır. Ada halkı King Kong’a kurban etmek için Ann’i kaçırır. Denham ve filmin erkek oyuncusu Jack Driscoll, Ann’i kurtarmak için tehlikeli bir maceraya atılır.

Gerzek Şaban – Star TV Saat: 22.15

Saf bir genç olan Şaban, mahalledeki arkadaşlarıyla birlikte bir gün gazinoya gider. Gazino sahibi Şaban’ı görür görmez, önüne para dolu bir çanta bırakır. Çok şaşıran Şaban ve arkadaşları parayı alırlar. Bu durumdan faydalanmak isteyen mahalle sakinlerinin aklına güzel bir fikir gelir. Mafyaya olan borçlarını Şaban’ı gazino gazino dolaştırarak ödeyeceklerdir. Ancak her şey sanıldığı kadar kolay olmayacaktır…

Şeytanın Mezarı – Beyaz TV Saat: 23.00

Hükümet tarafından araştırmalar yapması için Orta Doğu’ya gönderilen Profesör Wesley ortadan kaybolur. Profesörle iletişimin kesilmesi üzerine, Mack’in liderliğindeki bir grup paralı asker Orta Doğu’ya gönderilir. Wesley’i kurtarmakla görevli bu timin içinde Profesör’ün kızı Elissa da vardır. Ekip, helikopterle çölün ortasına bırakılır. Wesley’i bulup geri dönmek için sadece altı saatleri vardır. Onu aradıkları yeraltı tapınağında ekibi, hayal bile etmedikleri ‘şey’ler beklemektedir.

Karanlık Dalgalar – Show TV Saat: 23.45

Kate Mathieson, köpek balıkları hakkında uzman bir dalgıçtır. Bir dalış sırasında ekip arkadaşı, köpek balığının saldırısı sonucunda ölür. Büyük bir şok yaşayan Kate bu olayın etkisini üzerinden atamaz ve mesleğinden uzaklaşır. Ancak günün birinde eksi sevgilisi Jeff, onu William Brady adlı zengin bir iş adamıyla tanıştırır. Brady, köpek balıklarının cirit attığı denizde dalış yapmayı istemektedir. Kate’den de kendisine rehberlik etmesini ister. Kate teklifi kabul eder ama kendisini nasıl bir tehlikenin beklediğinden habersizdir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up