Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

8 Ekim 2018 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Yeşil Bölge – Beyaz TV Saat: 19.30

Roy Miller ve denetçilerden oluşan ekibi 2003’te, komutanları tarafından Irak çölünde saklandığına inanılan kitle imha silahlarını bulmaları için görevlendirilir. Alınan istihbarata göre bu silahlar Irak halkına ve işgal gücüne karşı kullanılacaktır. Ancak Miller, gittiği bütün mekanlardan eli boş döner. Kurnazca hazırlanmış bir örtbas harekatıdır bu… İşin ucunun nereye gittiğini anlamaya çalışan Miller, resmi kanallardan hiçbir yanıt alamaz.

Ong Bak 3 – Beyaz TV Saat: 21.30

Serinin yeni filmi bir önceki filmin (Ong Bak 2) kaldığı yerden devam etmektedir. Tien kurtulmadan önce yakalanmış ve ölene kadar dövülmüş sonrasında da Kana Khone köyüne ulaşmıştır. Artık meditasyona vakit ayırmalı ve Karmasıyla hesaplaşma zamanıdır. Ama ezeli rakipleri onu son bir dövüş için rahat bırakmayacaktır.

O’nun Hikayesi – TRT 1 Saat: 23.40

İbrahim, Zeynep’le yaptığı evlilik nedeneyle ailesinin tepkisiyle karşılaştığı için İstanbul’a göç etmiştir. Babasının ölüm haberini alan İbrahim, cenaze için köye döner. Bu yolculuk yeni olayların başlangıcı olacaktır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up