Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

7 Ekim 2018 Pazar akşamı televizyon filmleri.

Gizemli Yolculuk – Beyaz TV Saat: 19.30

Gezegen dışı bir göreve atanan Serenity gemisinin mürettebatları uzayda buldukları ve yardım isteyen bir kişiyi gemilerine alırlar. İlk başta her şey normal gibidir; ancak gemiye aldıkları bu kişinin asıl amaçları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladığında işin çehresi değişecektir. Küçük bir alanda, korkunç bir kedi – fare oyunu oynamaya başlayacaklardır.

Hayalet Avcıları – Show TV Saat: 20.00

80’lerin ikonik filmlerinden Ghostbusters’ın devamında hayaletler Manhattan’ı ele geçirmek için geri dönüyor. Ghostbusters ekibi ise şehri yok etmeye kararlı bu paranormal tehdidi bitirmek için bir araya geliyor. Hayaletlerin gerçekten varolduğunu anlatan bir kitap yazan Erin Gilbert ve Abby Yates eserleriyle ses getirememişlerdir. Kitabın üzerinden birkaç yıl geçtikten sonra Gilbert Columbia Üniversitesi’nde hocalık yapmak için kabul aldığında yazdığı bu kitap ortaya çıkar ve akademik camiada alay konusu olur. Ancak hayaletler Manhattan’a musallat olduğunda dünyayı kurtarmak için Gilbert, Yates, mühendis Jillian Holtzmann ve metroda çalışan Patty Tolan güç birliği yapacaktır.

Havada Çarpışma – TV 2 Saat: 20.30

Kate, eve dönmek için yola koyulur. Ancak güneşteki güçlü bir patlama sonrası seyahat ettiği uçağın elektronik sistemi ve uçuş ekibi iş göremez hale gelir. Kate, bir yolunu bulup diğer uçaklarla çarpışmadan uçağı yere indirmelidir.

Ölüm Gösterisi – Beyaz TV Saat: 21.45

Eski motosikletçilerden Joe, son on yıldır kendini müziğe vermiştir ve bir rock’n roll grubunda bateri çalmaktadır. Joe’nun müzik grubu, Amerikalı pop yıldızı Venus’ün de katılımıyla Moskova’da bir hayır konseri verir. Konseri izleyenler arasında Rusya başkanı ve onun iki kızı da vardır. Ancak konser, silahlı bir grup tarafından basılır. Başkan, ailesi ve Venus rehin alınır. Joe, rehineleri kurtarmak için gizli yeteneklerini kullanacaktır.

Karanlık Dalgalar – Show TV Saat: 22.30

Kate Mathieson, köpek balıkları hakkında uzman bir dalgıçtır. Bir dalış sırasında ekip arkadaşı, köpek balığının saldırısı sonucunda ölür. Büyük bir şok yaşayan Kate bu olayın etkisini üzerinden atamaz ve mesleğinden uzaklaşır. Ancak günün birinde eksi sevgilisi Jeff, onu William Brady adlı zengin bir iş adamıyla tanıştırır. Brady, köpek balıklarının cirit attığı denizde dalış yapmayı istemektedir. Kate’den de kendisine rehberlik etmesini ister. Kate teklifi kabul eder ama kendisini nasıl bir tehlikenin beklediğinden habersizdir.

Şevkat Yerimdar 2 – FOX TV Saat: 23.15

Şevkat, düğün yapmak için dedesinden kalan evini satmak üzere Ankara’ya gider. Niyeti evi satıp hemen dönmektir fakat talihsiz aşık Sarper arabasının önüne atlayınca Şevkat’in planları altüst olur. Şevkat, kız tarafından dayak yiyen Sarper’in hesabını sormak için kahveyi basar ve macera başlar…

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up