Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

6 Ekim 2018 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Baskın – Beyaz TV Saat: 19.30

Yılbaşı günü Cleveland’ın en kötü kenar mahallelerinden birinde, 40’lı yıllardan kalma tek katlı polis karakolu boşaltılmadan önceki son gününü yaşamaktadır. Polis memuru Roenick’e bekçilik görevi verilir ve o gece kimliği belirsiz kişiler karakola saldırır. Çaresiz kalan Roenick, kar fırtınasından karakola sığınan kişileri ve memurları örgütleyerek, hayatta kalma savaşı vermek zorunda kalır.

Manda Yuvası – TV 2 Saat: 20.00

İstanbul’a göçen Aşur, inşaat sektöründe küçük hesaplar peşinde koşup dolandırıcılık yaparak geçinen bir adamdır. Aldığı tadilatları bir türlü beceremeden yarıda bırakıp ödemelerini de alarak ortadan kaybolur. Aşur bir gün, köye dönmeye ve evini kontrol etmeye karar verir. Köye vardığında evinde bir kişinin yaşadığını ve bu kişinin Greenpeace üyesi Vedat olduğunu öğrenir. Başta aralarında tartışmalar yaşansa da zamanla köylerini bekleyen HES tehdidi ve çevre sorunlarıyla yüzleşmeye, buna karşı tüm köylü birleşmeye karar verirler.

Yenilmez 3 – Beyaz TV Saat: 21.30

Maksimum seviyede korunan bir hapishanede gizli dövüşler düzenlenmektedir. Dünyanın dört bir tarafından gelen sekiz özel mahkum, ölümcül dövüşlerde mücadele etmektedir. Kazanan, ödül olarak özgürlüğüne kavuşacaktır. Rus tutuklu Boyka da bu dövüşlere hazırlanmaktadır. Genç adam, dizinden sakatlandığı için işi hiç kolay değildir ama hayatta kalmak için dövüşmekten başka çaresi yoktur.

Güllü – Kanal 7 Saat: 22.30

Karadeniz Holding’in uçarı ve şımarık veliahdı Fikret şirket işleriyle ilgilenmek yerine baba parasıyla macera ve kız peşinde koşmaktadır. Karadeniz’de katıldığı rallide geçirdiği kaza hayatını değiştirir. Onu yaralı halde bulan Karadenizli köylü kızı Güllü, annesiyle beraber genç adamı iyileştirir. Fikret’in Güllü ile evlenmek istediğine karar verilir ve köyde zoraki nikah kıyılır. Ancak İstanbul’a dönen Fikret, genç kıza verdiği sözü tutmak yerine ona bir veda mektubu gönderince olanlar olur. Silah kuşanan Güllü, namusunu temizlemek için yola koyulur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up