Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

4 Ekim 2018 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Van Helsing – Beyaz TV Saat: 19.30

İnsanoğlunu kurtarma görevi, Bram Stoker’ın yazdığı Dracula kitabının sayfaları arasında doğan efsanevi vampir avcısı Van Helsing’e düşer. Vatikan’da faaliyet gösteren gizli bir kuruluş adına çalışan Van Helsing, bölgeye dehşet saçmakta olan Kont Dracula’yı alt etmek amacıyla Transilvanya’ya gelir. Orada Anna Valerious adlı korkusuz bir kadınla tanışır. Anna’nın ailesi kuşaklardan beri vampirler yüzünden lanetlenmiştir. Bu uğursuz lanetten kurtulmasının tek yolunun vampirleri yenmek olduğunu öğrenince Van Helsing’le güçbirliği yapma yoluna gider.

Şirinler 2 – Kanal D Saat: 20.00

Şirinler’in başının belası olan kötü kalpli büyücü Gargamel, Haylazlar adlı Şirinlere benzer bir grup yaratık yaratır. Yine tek amacı, kendisini çok güçlü yapacak Şirin özüne ulaşmaktır. Fakat yapay değil ancak gerçek bir Şirin’in özünün işine yarayacağını fark eder. Dahası Şirine, Şirin Baba’nın kendisini Haylazlar’dan gerçek bir Şirin’e dönüştürdüğü büyünün formülünü bilmektedir. Gargamel bunu öğrenince hemen Şirine’nin peşine düşer ve onu Paris’e kaçırır. Paris’te dünya onu çok başarılı bir sihirbaz olarak tanımıştır, milyonların sevgilisi olmuştur. Şimdi Şirin Baba’nın önderliğindeki Şirinler yine insan dostları Patrick ve Grace ile işbirliği yaparak Şirine’yi kurtarmaya çalışacaklardır. Acaba tüm Şirinler Köyü’nün doğum gününü unuttuğunu sanan Şirine, kendisine ilgi gösteren bu yeni ailesinden ayrılmayı isteyecek midir?

Mucize – Show TV Saat: 20.00

1960’lı yıllarda, 27 Mayıs Darbesi döneminde, ülkenin dört bir yanında yüzbinlerce çocuk okumayı beklemektedir. Bu dönemde Egeli öğretmen Mahir, Anadolu’nun ücra bir köşesine sürgüne gider ve bambaşka bir dünyayla karşı karşıya kalır.

Dokuz Ölü – Beyaz TV Saat: 21.45

Birbirini tanımayan dokuz yabancının hayatları, aralarındaki iletişime bağlıdır. 9 kişi eğer aralarındaki bağı çözemeyecek olursa on dakika arayla ölmeye başlayacaktır. Ta ki bağı çözdükleri ana kadar. Dokuz kişiden kaçı ölecek kaçı sağ kalacak?

Buğday – TRT 1 Saat: 22.30

Cemil, parlak kariyerini bırakıp, yorucu şehir hayatını terk ederek modern hayata sırtını dönmüş bir bilim insanıdır. Ölü Topraklar bölgesine yaptığı yolculukta yolu tohum genetiği uzmanı Profesör Erol Erin ile kesişir. Yola yeşertecekleri tohumları aramak için çıkan ikilinin hayatı bambaşka bir hal alacak, Erol’un bugüne kadar öğrendiği her şey değişecektir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up