Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

3 Ekim 2018 Çarşamba akşamı televizyon filmleri.

Gladyatör – Beyaz tv Saat: 19.30

Maximus, imparator Marcus Aurelius ve tüm Roma halkı tarafından sevilen bir generaldir. İmparator, ölürken varis olarak kendi oğlu Commodus yerine Maximus’u seçer. Bu durum, Maximus’u ölümcül bir çatışmaya sürükler ve sonunda tüm ailesini kaybeden general, hayatı pahasına savaşmak üzere gladyatör arenasına sürülür. Onu hayatta tutan tek şey, bir gün ailesini katleden adamın gözlerinin içine bakarak intikam alma umududur.

Osmanlı Subayı – TRT 1 Saat: 20.00

Hemşire Lillie,Van’da tanıştığı Osmanlı subayı Jude ile tanışıp, altmış gün süren zorlu bir yolculuk ile önce İstanbul’a ardından Doğu Anadolu’ya gider. Melih Paşa onu İstanbul’dan yanında Türk Subay İsmail ile birlikte Doğu’ya yollar. Yardım götürdüğü hastanenin başhekimi Woodruff ise Lillie’ye hastanenin de bulundukları coğrafyanın da bir kadına uygun olmadığını, geri dönmesini söyler. Komutan Halil Bey’in de farklı bir gerekçeyle Lillie’nin kalmasına itirazları vardır. Ancak genç kadın tüm itirazlara rağmen savaşın eşiğindeki bölgede ve iki aşk arasında kalacaktır.

Görümce – TV 8 Saat: 20.00

eliz erkek kardeşi Ahmet’e fazlasıyla düşkün, onu herkesten kıskanan bir kadındır. Ondan ayrılmak istemediği için kardeşini birlikte yaşamaya zorlamıştır. Ancak bir gün Ahmet, Deniz ile tanışır, güzel kadına aşık olan Ahmet kısa süre sonra evlilik teklif eder. İşlerin ciddiye bindiğini fark eden Yeliz ise, Ahmet’in daha önceki sevgililerine yaptığı gibi Deniz’e de hayatı dar etmeye karar verir. Deniz müstakbel görümcesine karşı son derece iyi niyetli davranmaktadır, ancak Yeliz’in kıskançlığı, kardeşini kaptırmama konusundaki inadı komik olaylara yol açacaktır.

Ölüm Zinciri – Beyaz TV Saat: 22.30


Carlson Lisesi’nde eğitim gören altı yakın arkadaş, e-mail yoluyla birer ölüm mektubu alır. Mektupta ‘Zinciri bozarsanız ölürsünüz!’ yazmaktadır. Mektup eline ulaşan bunu en yakın arkadaşına göndermek ve bu kişi de mektubu okumak zorundadır. Zinciri kıranı akıl almaz bir ölüm beklemektedir. O güne kadar sıkı dost olduklarına inanan gençler bu lanete ya da buna lanet süsü veren kişiye karşı savaş açtıklarında ise artık ne hakkında emin olmaları gerektiğini bile düşünemez hale gelirler. Bu uğursuz mesaj yüzünden gençler korkunç şekillerde ölmeye başlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up