Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

23 Eylül 2018 Pazar akşamı televizyon filmleri.

Sektör 7 – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 21.15

Jeju Adası’nın güneyindeki petrol platformunda çalışanlar, binlerce metre derinlikte petrol yatağı bulur. Ekip, deniz altına iner ve petrolün çıkarılması için çalışmalar başlar. Ancak derinlerde başka bir şey vardır ve artık platformun içine girmiştir. Bu şey, teker teker insanları avlamaya başlar. Geride kalanlar ise yaşamak için hiç tanımadıkları düşmanı yenmenin bir yolunu bulmaya çalışır.

Melek Deneyi – Kanal D Saat: 20.00

Yaşları 14 ila 6 arasında değişen 6 çocuk, laboratuvar ortamında özel olarak yetiştirilmiş melezlerdir. Bu çocuklar DNA’larına eklenen %2 oranında kuş DNA’sı sayesinde kanatlarıyla uçabilme yeteneği kazanmışlardır. Bir gün bakıcıları Jeb’in yardımlarıyla tutuldukları labaratuvardan kaçarlar ve dağlarda yaşamaya başlarlar. Ancak en küçükleri olan Angel kaçırılınca Maximum, Ride’ın önderliğinde zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuk sırasında kendi geçmişlerini de keşfetme şansı yakalayacaklardır.

Telefon Kulübesi – TV 2 Saat:  20.30

Stu Shephard yolda yürürken bile iş bağlantıları yapan, kurnaz, parlak bir reklamcı, sisteme tam anlamıyla uyum sağlamış ideal bir yuppie’dir. Bir telefon kulübesinin yanındayken çalan telefonu açmasıyla birlikte hayatı bir anda değişir. Telefonun diğer ucundaki ses, Stu’dan telefonu kapatmamasını, eğer sözünü dinlemezse, keskin bir nişancı tarafından vurulacağını söyler. Üzerinde dolaşan ufak kırmızı lazer ışığı da telefondaki sesi doğrulamaktadır. Kısa süre içinde telefondaki sesin ciddiyetinden emin olan Stu için telefon kulübesinin içinde bir ölüm kalım savaşı başlar. Bölgeye gelen polis, Stu ve hayatındaki insanlar; telefondaki sesin oyuncağı olmuşlardır.

Adalet – Kanal D Saat: 21.45

Gizemli geçmişini geride bıraktığını düşünen Robert Mccall, rus mafyasının elindeki bir kızı kurtarmak için eski günlerine geri döner.

Kiracı – Kanal 7 Saat: 22.20

Kıt kanaat geçinen devlet memuru Kerim, karısı, üç çocuğu ve kayın validesiyle birlikte yaşamaktadır. Geçim mücadelesi veren Kerim, ev sahibinin sürekli zam için kapıya dayanması yüzünden artık çok bunalmıştır. Adamla başa çıkamayan Kerim sonunda çareyi başka bir eve taşınmakta bulur. Ne var ki aynı dertler burada da peşini bırakmaz.

Ajan – ATV Saat: 23.55

Susan Cooper, CIA’de masa başı çalışan bir analisttir. Cooper aynı zamanda en kritik görevlerin başarıyla sonlandırılmasını sağlarken adı gizli kalan bir kahramandır. Partneri Bradley Fine ile iyi bir ikili olmuşlardır ancak son görevlerinde Bradley ile kurumun bir başka gözde ajanı olan Rick Ford’un kimlikleri ifşa olur. Ölümcül silah ticareti yapan tehlikeli bir şebekenin dünyasına sızarak yol açacakları felaketi önleme görevi Susan Cooper’ın olur. Cooper masa başından ilk kez sahaya adım atacağı bu görevde, içindeki tüm potansiyeli açığa çıkaracak ve fark etmediği yeteneklerini keşfedecektir.

Bünyamin – TRT 1 Saat: 23.40

Hayal, bir gece yeni romanının içindeki karakterlerden birisi olan Bünyamin’i ansızın karşısında bulur. Ona, Bünyamin isimli bir roman yazdığını ve kendisinin geçek değil bu romanın karakterlerinden biri olduğunu ispatlamaya çalışır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up