Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

17 Eylül 2018 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Kanlı Para – Beyaz TV Saat: 19.15 ve 21.15

Kolombiyalı bir uyuşturucu çetesi Avustralya ve Çin’e büyük bir sevkıyat yapmaya hazırlanmaktadır. Ancak bunun için yardıma ihtiyaçları vardır. Hong Kong mafyasıyla işbirliği yapmaya karar verirler. Bu işi garantiye almak için bir şey daha gerekmektedir. O da gezegendeki en iyi suikastçıdır.

Hükümet Kadın – TV 8 Saat: 20.00

Midyat’ta yaşayan sekiz çocuk annesi Xate, okuma yazması olmayan bir kadındır. Fakat çevresindekilerden tek farkı, kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıdır. Bir gün, hiç beklenmedik biçimde kendisini belediye başkanı koltuğunda bulur. Xate, çocuklarına rağmen, başkanlığı iyi bir şekilde yapmaya kararlıdır. Kısa zamanda ‘Hökümet’ gibi kadın olduğunu kanıtlayan Xate, her türlü problemi de kendi kadınca yöntemleriyle çözmenin yolunu bulur. Artık sadece Midyat halkı için değil, ülkedeki diğer insanlar için bile hayat eskisi gibi olmayacaktır.

Umut Dalgaları – ATV Saat: 23.10

Boşandıktan sonra kızıyla birlikte doğup büyüdüğü yere dönen Birdee Pruitt, burada kendini yeniden kabul ettirebilmek için büyük çaba harcar. Birdee, zorlu bir süreçten sonra kocasından boşanmış ve kızını da alarak büyüdüğü kasabaya geri dönmüştür. Kasabadaki herkes onu güzelliğiyle hatırlarken, Birdee evlilikten sonra çökmüştür. Ancak hala onun güzelliği sayesinde başarılı olacağını uman birileri vardır. Eski arkadaşı Justin, Birdee’ye deli gibi aşıktır. Ancak Birdee, yeni kuracağı yaşamda ona bir yer verecek midir?

Kılıbık – Kanal 7 Saat: 23.15

Evli ve iki çocuk babası olan Kamil, borç harç içinde yaşayan ve kirada oturduğu evin sahibi ile sürekli sorunlar yaşayan orta halli bir vatandaştır. Aynı zamanda kılıbık biri olan Kamil, karısının aşırı masrafları ve bitmeyen istekleri yüzünden hayatından bezmiştir. Ev sahibi Müslim’in kendisini evinden atmak için yaptığı eziyetlerden bıkan Kamil, ondan şikayetçi olmak için karakola başvurur. Kılıbık Kamil, burada bir yanlış anlama sonucu ünlü bir cani olan Kara Bela’ya benzetilince birbirinden komik olaylar yaşanır.

Emanet – TRT 1 Saat: 23.45

Bir sitede güvenlik görevlisi olan Mirza, sitede işlenen cinayete tanık olan küçük bir kızın mafya tarafından kaçırılmasının ardından kızı kurtarma yoluna baş koyar. İlk başta mafyanın ciddiye almadığı güvenlik görevlisi küçük kızı kurtarmak için yavaş yavaş mafyayı çökertmeye başladığında ise işler değişmeye başlar. Üstelik Mirza’nın geçmişinin ardındaki sır perdesini aralayan emniyet mensubu, Başkomiser Cemal olacaktır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up