Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

16 Eylül 2018 Pazar akşamı televizyon filmleri.

Hybrid – Beyaz TV Saat: 19:30 ve 21.15

Gece geç bir saatte, ölümcül bir trafik kazasının ardından Chicago polisi, kazaya karışan arabayı garaja çeker. Arabayı inceleyen tamirciler, büyük bir şok ile karşı karşıya kalır. Araba kendi kendine hareket etmektedir. Bu araç durdurulamaz bir ölüm makinesidir ve önüne çıkan insanlara yaşam şansı vermemektedir.

Cehennem – Kanal D Saat: 20.00 ve 22.30

İtalya’da bir otel odasında uyanan Robert Langdon neler olduğunu ve oraya nasıl geldiğini hatırlamamaktadır. Kendisine yardım etmeye çalışan doktor Sienna Brooks’la birleşirler. Langdon ve Brooks cevapları aramak için Avrupa’yı dolaşmak zorunda kalırlar. Bu kez de İtalyan yazar ve politikacı Dante’nin İlahi Komedya kitabıyla bağlantılar bulmaya başlarlar. Zamanla ortaya çıkan ipuçları bir felaketi işaret etmektedir. Çok zengin bir işadamı kısa bir süre içinde dünyaya veba salgınını yayacaktır.

Ali Kundilli 2 – Fox TV Saat: 23.15

Büyük bir aşkla evlenen Ali ve İlknur, aşklarının meyvesini büyük bir heyecanla beklemektedirler. İlknur sekiz aylık hamiledir ve bu süre içinde, Ali’den sonu gelmez acayip isteklerde bulunarak onu canından bezdirir. İlknur çocuğunu da gördüğü bir rüya üzerine İstanbul’da değil, Ali’nin babaannesinin yaşadığı Ayvalık, Küçükköy’de doğurmak ister. Yola koyulan ekip yepyeni maceralara atılır. Ancak çocuğun orada doğması kasaba halkı için de çok önemli bir sorunun çözümünü sağlayacaktır.

Avustralya – ATV Saat: 23.55

Kendisine miras kalan toprakları işletmek için Avustralya’ya gelen Lady Sarah, bölgenin yerlilerinden olan maço, sert mizaçlı ve bir o kadar da kaba olan Drover ile aynı safta yer almak istemese de buna mecbur kalır. Kaba saba olmasına rağmen çekici bu genç adamla zaman içerisinde aralarında fırtınalı bir aşk filizlenecektir. Ancak çok önemli bir sorun karşılarına çıkar: Bulundukları yerden millerce uzakta olan bu dünya harikası topraklara varabilmek için uzun bir yol kattettikten sonra Darwin isimli bu şehrin Pearl Harbor’a saldıran Japon kuvvetleri tarafından bombalandığını öğrenmişlerdir.

Koyverdin Gittin Beni – TRT 1 Saat: 23.40

Axel Oğuz… Biraz Alman biraz da Türk. Münih’te yaşıyor. Müzik Yüksek Okulu son sınıfında okuyor. Baba tarafını hemen hemen hiç bilmiyor. Bildikleri, babası askerden sonra ana-babasını bırakıp Almanya’ya işçi olarak gelmiş. Geride kalanlarla küs. Axel Oğuz, arkadaşları ile İtalya’ya tatile gideceğini söylüyor ana ve babasına, atlıyor motosikletine ver elini Amasra. Dedesinin kayıkhanesini buluyor, tam karşısına kuruyor çadırını. Bir kaç gün karşıdan karşıya süzüyorlar birbirlerini. Axel Oğuz, torunu olduğunu söylemeden dedesi ile tanışacak, babası ile küslüklerinin gerçek sebebini öğrenecek, kabahatli kim karar verecek ve sebep ne olursa olsun babası ile dedesini barıştıracak…

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up