Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

11 Eylül 2018 Salı akşamı televizyon filmleri.

Yabancı – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 21.15

Kimliği belirsiz gizemli adam, bir hayli zor ve kanlı bir geçmişe sahiptir. Valizindeki 2 milyon dolar ile Meksika sınırından geçer ve El Fronteras’a varır. Bilmediği şey ise bu küçük kasabada yaşayan herkesin son derece kurnaz olduğu ve paranın peşine düşmekte gecikmeyecekleridir.

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı – Show TV Saat: 20:00

Dört kahramanımız Gökhan, Hikmet, Necmi ve Servet, koşullu olarak hapishaneden çıktıktan sonra birlikte grup terapisine gitmektedir. Ancak Del Piero Hikmet’in günün birinde vapurda karşılaştığı Mihriban’a aşık olmasıyla hayatları değişir. Mihriban dilsiz bir genç kadındır, Hikmet de onun konuşabilmesi için gereken parayı bulabilmek adına arkadaşlarıyla birlikte tekrar pis işlere bulaşmak zorunda kalacaktır.

Ölümlü Dünya – ATV Saat: 20.00

Nesillerdir Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten Mermer ailesi, 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanlar, dışarıdan oldukça sıradan bir hayat yaşamaktadır. Oysa gerçek hiç de öyle değildir. Aile, nesilden nesile kiralık katildir ve dünya çapında etkin olan dev bir organizasyon için çalışmaktadır. Ancak organizasyonun kimi kurallarının ihlal edilmesiyle birlikte işler karışır ve ailenin kimliği açığa çıkar. Artık aile pılını pırtını toplayıp yola koyulmalı ve peşlerindeki dev örgütü atlatmanın bir yolunu bulmalıdır.

Karayip Korsanları: Siyah İncinin Laneti – TRT 1 Saat: 20.00

Karayip Denizi korsanı Kaptan Jack Sparrow için denizlerin berrak suları macera ve gizem vaat etmektedir. Ancak Siyah İnci adını verdiği gemisinin Kaptan Barbossa tarafından çalınmasıyla korsanlık hayatı bir anda alabora olur. Bu kadarla yetinmeyen Kaptan Barbossa, Port Royal kasabasına baskın düzenleyerek valinin güzel kızı Elizabeth Swann’ı kaçırır. Bu olay üzerine Elizabeth’in çocukluk arkadaşı Will Turner devreye girerek Jack ile işbirliği yapar. İngiliz donanmasının en hızlı gemisi olarak bilinen Interceptor’un kaptanlığını alan Jack Sparrow, Elizabeth’i kurtarıp gemisini geri alabilmek için girişimlere başlar.

Laz Vampir Tirakula – Show TV Saat: 22.00

Vlad Tepeş, ‘Kazıklı Voyvoda’ namı diğer Drakula, aynı zamanda Fatih Sultan Mehmet’in kan kardeşidir. Fatih’in emriyle Drakula’nın kellesini kesen Koçoğlu ise Drakula’nın ısırığıyla vampir olduğu için onu öldürdüğü anda kendisi de ölür. Günümüze gelindiğinde efsane gerçek olur ve Drakula dirilir. Vampir avcısı Koçoğlu da 2012’de dirilir. Drakula, celladı Koçoğlu’nun peşine düşeceğini bildiği için dikkat çekmek istemez. Bu yüzden halktan birinin bedenine girme kararı alır ve karısı Elizabeth’e aşık olan Laz taksici Dursun’un bedenine girer. Fakat efsane vampir kral, çok büyük bir hata yapmıştır. Laz’ın bedenine hakimiyette zorluklar yaşamaya başlar. Konuşması bir Laz gibi olur. Dursun’un ruhu zaman zaman bedene hakim olmaya başlar, bu değişim Drakula’nın başına olmadık komik olaylar açacaktır.

Titanik – ATV Saat: 22.10

Tarihin en büyük trajedilerinden biri olan 1912’deki Titanik faciasının perde arkasına, dramatik anlamda ilk bakışı atan film, kullanılan efektler ve etkileyici yan hikayeleri ile dönemin en başarılı yapımlarından biri… Gemide, çoğu kaza sonrası buz gibi okyanusta donarak ölen 2000’in üzerinde yolcu bulunuyordu.

Güllü – Kanal 7 Saat: 22.20

Karadeniz Holding’in uçarı ve şımarık veliahdı Fikret şirket işleriyle ilgilenmek yerine baba parasıyla macera ve kız peşinde koşmaktadır. Karadeniz’de katıldığı rallide geçirdiği kaza hayatını değiştirir. Onu yaralı halde bulan Karadenizli köylü kızı Güllü, annesiyle beraber genç adamı iyileştirir. Fikret’in Güllü ile evlenmek istediğine karar verilir ve köyde zoraki nikah kıyılır. Ancak İstanbul’a dönen Fikret, genç kıza verdiği sözü tutmak yerine ona bir veda mektubu gönderince olanlar olur. Silah kuşanan Güllü, namusunu temizlemek için yola koyulur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up