Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

8 Eylül 2018 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Tehlikeli Adam – Beyaz TV Saat: 19:30 ve 23:30

Eskiden özel kuvvetlerde görev yapan Shane Daniels, işlemediği bir suçtan ötürü altı yıl hapis yattıktan sonra salıverilir. Özgürlüğe adıma atar atmaz kendini büyük bir hesaplaşmanın ortasında bulur. Uyuşturucu parası taşıyan ve genç bir kızı rehin tutan Çin mafyası, Daniels’ın gözleri önünde bir polisi öldürür. Kızı kurtarmak isteyen Daniels, mafya ve uluslararası uyuşturucu tacirlerine karşı büyük bir mücadeleye girişir.

Adalet Peşinde – Beyaz TV Saat: 21.00

Clyde Shelton adında sıradan bir aile babasının hayatı, karısı ve kızının evlerine düzenlenen bir saldırıda öldürülmesi ve katillerin yasal boşluklardan faydalanarak salıverilmesi üzerine değişir. ‘Adalet mahkemelerce yerine getirilmiyorsa, hak edenlere gereken cezayı kendim veririm!’ diyen bu adam, artık intikam hırsıyla yaşamaktadır. Onu bu yoldan çevirebilecek tek kişi ise katillerin serbest kalmasında pay sahibi olan bölge savcısı Nick Rice’dan başkası değildir.

Şeytan Tüyü – Star TV Saat: 23.15

Metin’in eski hayatına perde çekme ve platonik as¸kı Nes¸e ile yeni bir hayat kurma hayali, Komiser Asım’ın bir aks¸am evini basıp onu karakola götürmesiyle suya düs¸er. Aracılık yaptığı kızlardan Aynur hunharca öldürülmüs¸tür ve Metin bas¸ s¸üphelidir. Metin her ne kadar kızları Kürdo’ya devrettigˆini söyleyip suçsuz oldugˆunu iddia etse de bir türlü Asım Komiser’i ikna edemez. Metin kurtulmak için polise ve Kürdo’ya yakalanmadan önce gerçek katili bulmalı ve suçsuzluğunu kanıtlamalıdır. Yalnız bu o kadar kolay olmayacaktır.

Görevimiz Tehlike 3 – ATV Saat: 23.15

Süper casus Ethan Hunt, yeni ajanlara yer açmak için emekli olmuştur. Ancak karşılaştığı en zeki düşman olan Owen Davian’a karşı görev alması için geri çağrılır. Davian; güçlü, vicdansız ve pişmanlık duygusundan yoksun uluslararası bir silah ve bilgi kaçakçısıdır. Hunt, bu görev için takımını ayarlar. Eski dostu Luther Stickell, ulaşım uzmanı Declan, arka plan operasyonlardan sorumlu Zhen ve yeni çaylak Lindsey ile birlikte Davian’ı dünya çapında izlemeye başlarlar.

Büyük Yemin – Kanal 7 Saat: 23.30

Aynı köyde yaşayan Ahmet ve Hamza arasında çıkan bir tartışma sonucu Hamza, Ahmet’i öldürür. Bu olayın ardından Ahmet’in oğlu Ali’de yaşı küçük olmasına rağmen Hamza’yı öldürür. Ali, birkaç yıl hapiste yattıktan sonra tahliye edilir. Hapisten çıkmasının ardından bu kez de Hamza’nın oğlu Dursun, Ali’nin peşine düşecektir. Olaya Ali’nin dedesi ve kız kardeşi de dahil olmak zorunda kalır.

Suretler – Show TV Saat: 23.45

Gelecekte insanlar, güvenlikleri için evden dışarı çıkmamakta ve dış dünyada hayatlarını kontrol edebildikleri ‘suretler’i vasıtasıyla varlık göstermektedir. İnsanların kusursuz robot versiyonları, orijinallerinin yerini almakta ve böylece insanların evlerinden çıkmadan dışarıda istedikleri gibi bir yaşam sürmelerini sağlamaktadır. Fakat suretlerin kontrol edildiği ana bilgisayar ağına girilip bir üniversite öğrencisinin öldürülmesiyle işler karışır. Ajan Greer ve Peters bu olayı çözmekle görevlendirilir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up