Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

1 Eylül 2018 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Yenilmez 3 – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 20.45

Maksimum seviyede korunan bir hapishanede gizli dövüşler düzenlenmektedir. Dünyanın dört bir tarafından gelen sekiz özel mahkum, ölümcül dövüşlerde mücadele etmektedir. Kazanan, ödül olarak özgürlüğüne kavuşacaktır. Rus tutuklu Boyka da bu dövüşlere hazırlanmaktadır. Genç adam, dizinden sakatlandığı için işi hiç kolay değildir ama hayatta kalmak için dövüşmekten başka çaresi yoktur.

İstila – Star TV Saat: 22.45

Washington’da insan davranışlarını değiştiren gizemli bir salgın hastalık ortaya çıkar. Şehirde oğluyla birlikte yaşayan psikiyatrist Carol, kısa bir süre sonra bu salgının dünya dışı yaratıklardan kaynaklandığını keşfeder. Bir taraftan oğlunu salgından korumaya çalışan Carol, diğer taraftan salgını durdurmak için çözümün kendi oğlu olduğunu anlayacaktır.

Joy – ATV Saat: 23.15

Joy henüz küçüklüğünden itibaren hayal gücü çok gelişmiş olan, yeni icatlar üretme peşinde bir kızdır. Hayatında, ailesinde yaşadığı zorluklara rağmen üretkenliğini hiç yitirmez. Günlük yaşamda pratik konulara dair elinden her türlü iş gelir. Bu arada boşandığı eşi, sorunlu annesi, ilgi isteyen iki küçük çocuğu ve yarı belalı babasıyla ‘normal’ bir hayat sürdürmeye çalışır. Fakat bir gün her şey canına tak eder ve Joy yarım bıraktığı hayallerinin bir noktasından tutmak için yeniden kolları sıvar.

İbo İle Güllüşah – Kanal 7 Saat: 23.30

Mutsuz ve zengin küçük kız Güllüşah evdekilerin ve dadısının baskısından sıkılmıştır. Bu sırada başlık parası için İstanbul’a gelen ve eşşeğiyle sokaklarda dolaşan İbo ile tanışır. Güllüşah İbonun peşine takılır, fakat olay küçük kızın kaçırıldığı şeklinde yansıyınca ortalık karışır.

Tehlikeli Sır – Show TV Saat: 23.45

Jane, çalıştığı şirkette çok tehlikeli bir sırrı ortaya çıkarır. Karizmatik milyarder patronu Thaddeus Lyonnais’in mali dolandırıcılık yaptığından şüphelenir. Bu durum karşısında sonsuza kadar onu susturmak için bir suikastçı gönderilir. Jane, tetikçiden kurtulmak için şirketten çıkmak zorundadır ama bu çelik kafesi andıran şirketten çıkmak hiç de kolay olmayacaktır.

Kalandar Soğuğu – TRT 1 Saat: 23.55

Sisler içerisindeki Karadeniz’in bir dağ köyünde, ailesiyle yaşayan Mehmet, bir yandan geçimini birkaç hayvanla sağlamaya çalışırken, diğer yandan büyük bir tutkuyla dağlarda altın rezervi aramaktadır. Çabaları artık gitgide umutsuzluğa dönüşürken, aldığı yeni bir haber Mehmet’i Artvin’de gerçekleştirilecek olan boğa güreşlerine sürükler…

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up