Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

25 Ağustos 2018 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Dev Yılan – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 20.45

1986 yılında Lester ve Duff Daniels kardeşlerin babası Tennessee garip bir törende bir yılan tarafından öldürülür. 20 yıl sonra Lester yılanlardan korkarken, Duff ise yılan toplayan biri olur. Bir gün Duff yılan satılan bir yeri ziyaret eder ve bir kavanozun içinde bir küçük yılan görür. O yılanı satın almaya karar verir ama satıcı yılanın satılık olmadığını söyler. O yılanın çok tehlikeli olduğunu ve büyümemesi için üç kuralı ihlal etmemesi gerektiğini öğrenir. Duff yılanı çalar ve evine getirir. Ancak işler yolunda gitmez.

Cesur Max – Star TV Saat 22.50

Kyle Wincott savaşta hayatını kaybedince Afganistan’da onunla birlikte görev yapan ABD Deniz yardımcısı bir köpek olan Max ABD’ye geri gönderilir. Max, geçirdiği travmatik olay yüzünden çok acı çeker. Kimsenin sözünü dinlememeye başlar. Ta ki Kyle’nın kardeşi Justin’le tanışıncaya kadar. Justin Max’ı evlat edinir. O günden sonra ikisinin de hayatı değişmeye başlar.

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti 2 – Show TV Saat: 23.15

Efsanenin son filminde heyecan doruğa çıkıyor. Bella and Edward’ın kızı Renesmee doğduktan sonra, Cullen’lar Renesmee’yi ve tüm aileyi Volturi ile karşı karşıya getirecek bir yanlıştan korumak için diğer vampir klanlarını bir araya getirme çabasına girerler.

Wolverine – ATV Saat: 23.15

Jean Grey’in ölümünün ardından büyük bir depresyona sürüklenen ve kimliğinden kurtulmak isteyen Wolverine, yıllar önce hayatını kurtarmış olan bir arkadaşının ortaya çıkıp kendisinden yardım istemesi sonucu Japonya’ya gidip onu görmeye karar verir. Burada kendisine sunulan öneriyi kabul eden Wolverine, bu sayede ölümsüzlük yetisinden kurtulup ölümlü bir canlıya dönüşecektir. Ancak bu etapta Silver Samurai isimli ölümcül bir düşman edindiğinin farkında değildir. Bu düşmana acımasız Viper’ın da eklenmesiyle, tarihi bir savaş başlar. Wolverine bu savaş sürerken, mutant yanına ve geçmişinden gelip kabusu olan bir gizeme karşı da mücadele etmek zorundadır.

Dağdan İnme – Kanal 7 Saat: 23.30

Toroslar’a düşen bir uçaktan yaralı kurtulan Vedat, civardaki bir köyde yaşayan Elif tarafından bulunur. Vedat’ı iyileştiren Elif, ona aşık olmuştur. Elif’le birlikte olan Vedat, genç kızla evlenir. Ancak olaylar Elif’in düşündüğünden farklı biçimde gelişecektir.

Pişmanlık – TRT 1 Saat: 23.55

Amerika’ya göç ettikten kısa süre sonra annesi tarafından terk edilen Gon, mafya tarafından acımasız bir katil olarak yetiştirilir. Asla hedefinden şaşmayan Gon, büyük bir hata yaparak masum bir genç kızı vurur. Suçluluk duygusundan bir türlü kurtulamayan Gon, patronu tarafından genç kızın annesinin ölüm emri verilince, görevi ve vicdanı arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up