Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

23 Ağustos 2018 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Ninja – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 21.15

Japonya’da Ninjtsu öğrenen Casey, ustası tarafından New York’a gönderilir. Görevi son ninjanın efsanevi silahı Yoroi Bitsu’yu korumaktır.

Uçaklar 2: Söndür ve Kurtar – ATV Saat: 20.00

Motorunun arızalandığını ve bir daha yarışlara katılamayacağını öğrenen Dusty, yangın söndürme ekibine girer ve Piston Tepesi Ulusal Parkı’nda çıkan bir yangını söndürmek için çalışmaya başlar.

Ölümü Gör – Fox TV Saat: 20.00

Geçirdiği panik atak sonrası hastaneye kaldırılan Yaşar, tesadüfen beynindeki tümörün tespit edilmesiyle üç ay kadar kısa bir ömrü kaldığını öğrenir. Yaşadığı şoku atlattıktan sonra hayatının geri kalanı için önemli kararlar alır. Yaşayamayacağı koca bir ömrü üç aya sığdırmaya çalışacaktır. Hayatının geri kalanını refah içinde geçirip, şimdiye kadar yaşayamadığı içinde kalan ne varsa hepsini yaşayabilmek için elinden geleni yapacaktır. Tam da bu sırada hastalığının iyileştiğini ve ölümcül riski atlattığını öğrenir. Öleceğini düşünerek kalkıştığı tüm işler başına bela olurken, kendini keşke ölsem derken bulur.

Akrep Kral 4: Güç Peşinde – ATV Saat: 21.40

Mathayus, Akkad’lı bir savaşçıdır ve El Murad’a bağlıdır. Kral Zakkour, onu ve en güvendiği arkadaşı Drazen’i önemli bir göreve gönderir. Ancak burada Drazen tarafından oyuna getirilir. Ölümden dönen Mathayus, Drazen’i bulup intikamını almak, ayrıca antik çağlardan kalma büyük bir gücü açığa çıkarmaya çalışan kötü güçleri durdurmak zorundadır. Bu yolda ona Valina ve babası yardımcı olacaktır.

Ötme Bülbül – Kanal 7 Saat: 22.20

Ayşegül, annesinin ölümünden sonra derin bir şok yaşamış, konuşma yeteneğini kaybetmiştir. Bir mahalle mescidinde müezzin olan babası Mustafa ise dili tutulmuş küçük kızıyla yeteri kadar ilgilenememektedir. Kızının anne şefkatine, sıcak bir yuvaya ihtiyacı olduğunu düşünmektedir. Biraz da küçük kızına sahip çıksın diye iki çocuğuyla camiye sığınan kadına yardımcı olur, evine alır ve dedikodu olmasın diye evlenir. Fakat küçük Ayşegül’ün yeni annesi minik kızın hayatını daha da çekilmez hale getirir.

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti 1 – Show TV Saat: 22.45

Bella, Edward Cullen’a duyduğu yoğun tutkuyla bir tarafa, kurt adam Jacob Black ile arasındaki derin bağ ile öbür tarafa çekilmiş bir halde, nihai dönüm noktasına ulaşmak için kayıplar ve mücadele dolu çalkantılı bir yıl geçirmiştir. Artık kaçınılmaz bir seçimle karşı karşıyadır; ya ölümsüzlerin karanlık ama çekici dünyasına katılacak, ya da iki kabilenin arasında insan olarak hayatına devam edecektir. Bella artık kararını vermiştir. Bir süre sonra kendisini, muhtemelen yıkıcı ve anlaşılmaz sonuçları olacak benzeri görülmemiş bir olaylar zincirinin içinde bulur.

Zafere Hücum – Star TV Saat: 23.00

1976 yılında gerçekleşen Alman Grand Prix yarışında Niki Lauda’nın kullandığı Ferrari ikinci round’un sonunda yaşadığı bir sorun nedeniyle yarış dışı kalır ve birincilik ezeli rakibi James Hunt’a gider. Bu kaza sonrasında Lauda yaralanır; aradan geçen altı haftanın ardından olağan hırsı ve öfkesiyle pistlere geri döner. İki yarışçı arasında İtalyan Grand Prix’i ile başlayan mücadele diğer yarışlarda katlanarak devam eder. Hedef dünya şampiyonluğudur.

Brooklyn – ATV Saat: 23.45

İrlanda, 1950’li yıllar… Eilis Lacey markette çalışan genç bir kadındır. Annesi ve kız kardeşi Rose’u geride bırakarak Brooklyn’e taşınma kararı alır. Ailesini ve evini çok özleyen Eilis, burada kısa sürede iş bularak muhasebeci olarak çalışmaya başlar ve Tony adında yakışıklı bir adamla tanışır. Her şey çok güzel giderken, kardeşi Rose’un öldüğünü öğrenir.

Koca Bulma Sanatı – Fox TV Saat: 23.45

Gizem, Esin ve İnci üniversite yıllarından beri kopmayan üç yakın arkadaş. Üçü de farklı karakterlere sahip, farklı işlerde çalışıyor olsalar da tek ortak dertleri var. Hepsi de bir an önce evlenip mutlu bir yuva kurmanın peşinde. Daha henüz Aşk’ı tatmadan, ‘Koca’ bulma derdine düşmüş, evlilik yolunda her şeyin mubah olduğunu düşünen bu üç arkadaş, en iyi koca adayı nerede ve nasıl bulunur konusunda o kadar uzmanlaşmışlar ki, neredeyse bu arayışı birer sanatına dönüştürmüşlerdir. ‘Koca Bulma Sanatı’nda 30’larına dayanmış genç, alımlı, modern güzel üç kadının ‘Bay Doğru’ peşindeki maceralarına tanık olacaksınız.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up