Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

22 Ağustos 2018 Çarşamba akşamı televizyon filmleri.

Demir Gökyüzü – Beyaz TV Saat: 19.30 – 21.15

İkinci Dünya Savaşı’yla birlikte Nazi döneminin bittiği düşünülür. Ne var ki Naziler, 1945’te Ay’ın karanlık yüzüne gizli bir üs kurmuştur ve 2018’de bütün güçlerini toplayarak dünyaya saldırmayı planlamaktadırlar.

Ajan – Atv Saat: 20.00

Susan Cooper, CIA’de masa başı çalışan bir analisttir. Cooper aynı zamanda en kritik görevlerin başarıyla sonlandırılmasını sağlarken adı gizli kalan bir kahramandır. Partneri Bradley Fine ile iyi bir ikili olmuşlardır ancak son görevlerinde Bradley ile kurumun bir başka gözde ajanı olan Rick Ford’un kimlikleri ifşa olur. Ölümcül silah ticareti yapan tehlikeli bir şebekenin dünyasına sızarak yol açacakları felaketi önleme görevi Susan Cooper’ın olur. Cooper masa başından ilk kez sahaya adım atacağı bu görevde, içindeki tüm potansiyeli açığa çıkaracak ve fark etmediği yeteneklerini keşfedecektir.

Akrep Kral 3 – Atv Saat: 22.15

Kazandığı büyük zaferler ve başarıların ardından, veba salgını nedeniyle kraliçesini ve krallığını kaybeden Akrep Kral Mathayus, uzak diyarlara sürülmüştür. Şimdi kiralık bir suikastçi olan Mathayus, yakında gerçekleşecek bir saldırıya karşı Kral Ramusan’ı koruması için Mısır kralı Horus tarafından görevlendilir. Başka bir orduyu korumak üzere vereceği sınav, ona eskiden sahip olduğu başarıyı ve gücü geri kazandırabilecek midir? Nefes kesen savaş sahnelerinin yer aldığı film, aksiyonun sınırlarını zorluyor.

Güllü Geliyor Güllü – Kanal 7 Saat: 22.20

Fındıkoğulları ile Kumcular arasındaki kan davası, sünnet yatağında, Ali’nin eline verilen tabancayı ateşlemesi ve Kumcular’dan birini vurmasıyla başlar. Aradan yıllar geçer, Fındıkoğulları’nın son erkeği Hamza da vurulunca kan davasını sürdürmek Güllü’ye düşer. Namus belasına İstanbul’a doğru yola çıkan Güllü’nün hedefi elinde sadece sünnet resmi bulunan Ali’yi bulmaktır.

Paris’ten Sevgilerle – Show TV Saat: 22.45

Fransa’daki Amerikan büyükelçisinin kişisel yardımcısı olan James Reese’in gıpta edilen bir hayatı ve güzeller güzeli bir kız arkadaşı vardır. Ancak Reese’in gerçek tutkusu, CIA’nin alt kademe çalışanı olarak yaptığı gizli işlerdir. Tüm isteği, ajan olmak ve gerçek bir operasyona tanıklık etmektir. Sonunda Reese’in dileği gerçekleşir ve ona ilk kez üst düzey bir görev verilir. Şanslı olduğunu düşünen Reese’in hevesi kursağında kalır. Zira iş ortağı, her an silahını ateşlemeye hazır, pervasız ve sağı solu belli olmayan Charlie Wax’tır. Paris’e düzenlenecek olan bir terörist saldırıyı durdurmak için görevlendirilen ikili, kendini silahların susmadığı bir mücadelenin ortasında bulur.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up