Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

20 Ağustos 2018 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Kanlı Para – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 21.15

Kolombiyalı bir uyuşturucu çetesi Avustralya ve Çin’e büyük bir sevkıyat yapmaya hazırlanmaktadır. Ancak bunun için yardıma ihtiyaçları vardır. Hong Kong mafyasıyla işbirliği yapmaya karar verirler. Bu işi garantiye almak için bir şey daha gerekmektedir. O da gezegendeki en iyi suikastçıdır.

Pompeii – Show TV Saat: 20.00

Küçük yaşta köle edilmiş ancak sonra yeteneği ve cesaretiyle gladyatör olmuş olan Kelt kökenli Milo, bir köle taciri tarafından satın alınıp Roma’dan Pompeii’ye götürülür. Yolda karşılaştıkları bir kafile, şehrin yöneticisinin kızı Cassia’yı taşımaktadır. Burada Milo ile Cassia arasında bir aşk başlar. Pompeii’de de gladyatör olarak çarpışan Milo, derken kendini ve hayatının aşkını kurtarmak için zamana karşı yarışırmak zorunda kalır. Çünkü Vezüv Yanardağı patlayıp tüm Pompeii kentini lavdan bir tabakayla örtmek üzeredir.

Sindirella – Atv Saat: 20.00

Ella’nın tüccar babası, annesinin trajik ölümü üzerine başka bir kadınla evlenir. Çok sevdiği babasına destek olmak için Ella, yeni üvey annesi Tremaine’yi ve üvey kız kardeşleri Anastasia ve Drizella’yı kabul eder. Fakat Ella’nın babası da aniden ölünce, genç kız bu zalim üvey anne ve kız kardeş ile baş başa kalacaktır. Kısa zaman içinde kendi evinde bu üç kadının hizmetçisi durumuna düşer. Umutsuzluğa kapışan genç kadının tek kurtuluşu, kentte düzenlenen ve tüm genç kızların katılacağı o balodur.

Deja Vu – Show TV Saat: 22.00

Deja Vu, son derece gelişmiş sıra dışı bir teknoloji aracılığıyla insanların geçmişleri de dahil olmak üzere, tüm yaşamlarını mercek altına alabilen bir sistem üzerine kuruludur. Ajan Carlin, bu sistemde zor bir görev alır. New Orleans’ta oluşan bir patlamanın ardından hayatının en çarpıcı soruşturmasına dahil olur: Zamanda geriye doğru gitmek koşulu ile yaşanan olayların akışına müdahele etmek… Carlin, patlama olayının takibinde kısa bir zaman diliminin öncesine gittiğinde oldukça riskli bir işe girişir. Dar bir zaman aralığında olayların akışını değiştirebilmek için elinde tek bir fırsat vardır.

Akrep Kral – Atv Saat: 22.00

5.000 yıl önce acımasız savaşçı Kral Memnon, kendisine muhalefet edenleri sistemli bir biçimde yok etmekteydi. Memnon’un stratejilerinin kaynağında ise geleceği çok iyi gören bir büyücü vardı. Büyücünün öngörüleri sayesinde düşmanlarına ne zaman, nereden ve nasıl saldıracağını biliyordu. Bu yüzden hiçbir savaşı kaybetmemiştir. Memnon’un zulmünden bıkanlar ona karşı güçlerini birleştirdi ve onu durdurabilecek tek güç olan Mathayus’un yardımını istediler. Öldürme sanatlarında beceri sahibi bir suikastçiler kuşağından gelen Mathayus, Memnon’un elindeki en tehlikeli araç olan büyücüyü saf dışı edebilecek tek güçtür. Böylece Mathayus çok büyük cesaret ve dayanıklılık gerektiren bir savaşın içine girdi.

Toprak Ana – Kanal 7 Saat: 22.20

Kocası, köy ağası tarafından öldürülen Toprak Ana çocuklarını iyi yetiştirebilmek için didinmektedir. Ancak ağanın zulümlerinin ardı arkası kesilmez… Çocukları büyüyerek delikanlı olduğunda, Toprak Ana büyük oğlunu evlendirebilmek için ağaya borçlanır. Ağa ise onu kandırıp, tarlasından elde ettiği mahsulün dörtte üçünü alacaktır. Bu olay, iki taraf arasında sonu gelmeyen anlaşmazlıkları alevlendirir.

Yeraltı Canavarı 5 – Atv Saat: 23.45

Önüne gelen her canlıyı katleden yeraltı canavarı bu sefer Afrika’da ortaya çıkmıştır. Burt ve Travis, bölgeye incelemeye giderler fakat bu sefer işleri çok daha zor olacaktır. Çünkü evrimleşen vahşi yeraltı canavarı artık uçabiliyordur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up