Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

15 Ağustos 2018 Çarşamba akşamı televizyon filmleri.

Sağ Salim 2: Sil Baştan – Show TV Saat: 20.00

Salim, kimsesi olmayan bir cenazeyi memleketine götürmeye karar verir. Ancak bu yolculuk yolda karşılaştığı yol arkadaşı Nihal’le birlikte azılı katiller ve kötü adamlarla mücadele ettikleri bir maceraya dönüşür. Nihal’in annesi intikam için rehin alındığında ise işler iyice karışır. Adamlarımız artık seri katil olarak aranmaktadır ve yakalanmamak için kılık değiştirmek zorunda kalırlar. Ne var ki bu da çözüm olmaz ve talihsizlikler iyice çığrından çıkar.

Düşmanı Korurken – Atv Saat: 20.00

Matt Weston, Cape Town kentinde, düzenli ama sıradan bir hayatı olan genç bir CIA ajanıdır. Bir seneyi aşkındır görevli olduğu merkezde dört duvar arasına kısılmış biçimde, saha tecrübesi edinemeden zaman geçirmektedir. Kendini kanıtlayacağı bir görevi dört gözle beklerken, karşısında on yıldır kaçak olan eski CIA ajanı Tobin Frost’u bulur. Frost istihbarat biriminin en ünlü operasyon adamlarından biriyken, CIA’ye sırt çevirmiş ve para karşılığı orduya ait gizli sırları, dosyaları rakip ülkelere satmaya başlamıştır. Hatta Kuzey Kore’nin Amerika’ya karşı elinin güçlenmesinde büyük rol oynamıştır. Şimdi yakalanan Frost, Weston’un çalıştığı ve ‘safe house’ olarak adlandırılan merkezde sorguya çekilir fakat en güvenli olması beklenen bu bölge, beklenmedik biçimde paralı askerler tarafından basılır. Canlarını son anda kurtaran ‘yeni ikili’, kendilerini kimin öldürmek istediğini buluncaya kadar en ‘güvenli’ ve ‘güvenilir’ yere kaçmak zorundadır.

Yazın Yağan Kar– TRT 1 Saat: 20.00 ve 22.30

Çılgın Dersane 3 – Show TV Saat: 22.15

Özlem Dersanesi’nin öğrencileri dersaneler arası müzik yarışmasının finali için Antalya’da bir otele yerleşmişlerdir. Kendileri adına yarışacak olan Ali’nin aniden hastalanmasıyla hiç de akıllarında olmayan otel çalışanı Zeynep’i kendi adlarına yarışmaya hazırlarlar. İlk görüşte Zeynep’e aşık olan Ali, arkadaşlarıyla birlikte Zeynep’in hayatındaki bilinmeyen gerçekleri öğrenerek onun için hayati bir önem taşıyan sorunu çözmek için kolları sıvar. Bu arada karşı dershanenin öğrencileri de yarışmayı kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Uçuş Ekibi – Atv Saat: 22.15

Genç bir pilot, emre itaatsizlik sebebiyle hava kuvvetlerinden atılır ve bir hava yolu şirketinde ikinci pilot olarak çalışmaya başlar. Sert karakteri sebebiyle ekip arkadaşları ile pek iyi anlaşamaz. Asya’ya olan bir uçuş sırasında volkanik bir adada deprem olduğu haberi gelir ve ekip zor bir kurtarma görevi üstlenir. Ekibin bu felaketten kurtulmasının tek yolu birlikte hareket etmeleridir.

Yakışıklı – Kanal 7 Saat: 22.20

Kamyonetle gazete dağıtıcılığı yaparak hayatını kazanan Selim, bir arkadaşına özenerek aldığı telsizle görüşmeler yapmaya başlar. Telsizde kullandığı kod ‘yakışıklı’dır ve kısa süre sonra bu sayede tanıştığı kızla çıkmaya, ardından da evlenmeye karar verir. Hayat şartları nedeniyle iki tarafın ailesi de evlenmelerine karşı çıkar. Maddi imkansızlıklar ve önlerindeki bin bir zorlukla mücadele etmeye başlayan iki genci tirajı komik olaylar beklemektedir.

Polis Akademisi Alaturka– Star TV Saat: 23.45

Pozitif Ayrımcılık kararnamesi gereğince, Polis Akademisi’ne giriş koşulları esnetilmiş, polis olmak isteyen herkesin neredeyse koşulsuz şartsız kabul edilmeye başlanmıştır. Akademidekileri yola getirmeyi amaçlayan aşırı disiplin merakıyla nam salmış olan Beton Haşmet lakaplı müdürün kontrolü ele almasıyla birlikte, olaylar iyice içinden çıkılmaz bir hal alır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up