Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

11 Ağustos 2018 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Max Steel – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 21.30

Babası Jim’i kaybettikten sonra annesi Molly ile yeni bir şehre taşınan Max McGrath, buradaki insanların babası hakkında çok şey bildiğini anlayınca babasının eski bir dostu olan Dr. Miles Edwards’a başvurur. Onun yardımıyla babasının çok önemli bir keşfin eşiğinde olduğunu öğrenir. Bu çalışmaları incelerken vücudundaki enerjiyi maksimum verimle kullanma becerisini edinir ve sonrasında Steel adında küçük bir yaratıkla karşılaşır. Steel ile birleştiğinde Max Steel adında çok güçlü bir süper kahramana dönüşen Max, kötüleri alt etmek ve geçmişindeki sırları öğrenmek için harekete geçer.

Taşıyıcı: Son Hız – Star TV Saat: 22.45

Artık eski hızlı hayatını terketmiş olan Frank Martin, Fransa’nın güneyinde yaşamakta ve sadece bazı çok gizli teslimatlarla ilgilenmektedir. Ancak yaptığı son teslimat başına büyük iş açacaktır: Üç güzel kadına şoförlük yaptıktan sonra, onu ziyarete gelmiş babasının Rus mafyası tarafından kaçırıldığını öğrenir. Babasını kurtarabilmek için Anna önderliğindeki kadınlarla tehlikeli bir işbirliğine girişmek zorunda kalacaktır.

Zamanda Aşk – ATV Saat: 23.15

21 yaşına basan Tim Lake, ailesindeki tüm erkeklerin sahip olduğu gizli bir yeteneğinin olduğunu öğrenir. Lake ailesinin tüm erkekleri zamanda seyahat etme yeteneğine sahiptir ve Tim de artık bunu kullanabilecektir. Bunu fırsat bilen Tim, geçmişindeki utanç verici anlara gidip olayları değiştirmeye başlar. Kısa bir süre Londra’ya taşınır ve son derece çekici bir kadın olan Mary’ye aşık olur. Tim, herkesten gizlediği yeteneğini ilişkilerine de yeni bir ‘boyut’ getirmesi için kullanmaya başlar ve bu sayede her adımı hatasız atlatmayı planlar. Ancak bir süre sonra her sorunu bu şekilde çözemeyeceğini ve hataların da hayatın gerekli birer parçası olduğunu fark eder.

Yenilmez 3 – Show TV Saat: 23.30

Rus Mahkum Boyka, dizinden sakatlandığı için hayatına sakat bir bacakla devam etmektedir. Artık dövüşlere katılmayıp tuvalet temizliği yapmaktadır. Hayatta kalana özgürlüğün vaad edildiği uluslararası bir dövüş turnuvası düzenlenir. Dünyanın dört bir yanından gelen en azılı mahkumların bir arada olduğu nefesleri kesen bu turnuvada Boyka, hayatta kalmak için dövüşmek zorundadır. Boyka için bu cehennemden kurtulmak hiç de kolay olmayacaktır.

Patron Duymasın – Kanal 7 Saat: 23.30

İş başvurusu sırasında tanışan ve yakın arkadaş olan iki adam bir süre sonra işten kovulma tehlikesiyle karşılaşırlar. Bu tehlikeyi önlemek için patronlarını kaçıran iki kafadar, komik olaylara neden olurlar. Bu sırada patronlarının sert tavrından yakınan şirket çalışanları da durumdan hoşnuttur.

Ateş – TRT 1 Saat: 23.55

Ateş ve Yavuz; biri Cihangirli, diğeri Tophaneli iki yakın arkadaştır. Ortak noktaları geçmişlerindeki bir hatanın bedelini en sevdikleriyle ödemek zorunda kalmış olmalarıdır. Annesi gibi tiyatrocu olmak isteyen Ateş, çalıştığı hiçbir işte haksızlığa tahammül edememiş ve kendi doğrusu için hiçbir kavgadan çekinmemiştir. Taksici arkadaşı Yavuz onu bu durumdan vazgeçirmeye çalışır ancak onun da Ateş gibi yeni bir hayata başlamadan önce geçmişteki hesapları kapatması gerekecektir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up