Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

28 Temmuz 2018 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Cesur Balık 2 – Beyaz TV Saat: 19.15 ve 23.00

Pi ve Cordelia daha yeni Junior’un ebeveynleri olmuşlardır. Pi bütün balıkları savaşmak için eğitiyorken, Ronny adında yeni birisi ortaya çıkarak, kendi yöntemini denemelerini ve bu sayede köpek balıklarından kurtulabileceklerini söyler.

Beyaz Saray Düştü – Kanal D Saat: 20.00

Küçük kızıyla birlikte Beyaz Saray turuna katılan özel kuvvet polisi, kendini bir anda hem kızını hem de başkanı silahlı teröristlerden kurtarmaya çalışırken bulur.

Kızıl Ejder – Beyaz TV Saat: 21.15

Emekli olmaya hazırlanan FBI görevlisi Will Graham, şehre korku salan bir katilin izini sürmek üzere yeniden göreve çağrılır. Gerçek adı Francis Dollarhyde olan bu katil, Kızıl Ejder ismini kullanmaktadır. Acımasız katil bu kez Reba isimli genç ve güzel bir kadının peşindedir. Reba’nın, katilin son kurbanı olacağını anlayan dedektif, kızı kurtarmak için eski düşmanıyla işbirliği yapmayı bile göze alır.

Şeytan Tüyü – Star TV Saat: 23.00

Şeytan Tüyü, aracılık yaptığı kızları semtin ağabeyine emanet edip, emekliye ayrılmayı planlayan bir adamın bahtsız komedisi konu alınıyor. Eski hayatına perde çekme ve platonik aşkı Neşe ile yeni bir hayat kurma hayali, komiser Asım’ın bir akşam evini basıp onu sorgu için karakola götürmesiyle suya düşer. Sermayelerinden Aynur hunharca öldürülmüştür ve Metin baş şüphelidir. Metin her ne kadar kızları Kürdo’ya devrettiğini söyleyip suçsuz olduğunu iddia etse de bir türlü Asım Komiser’i ikna edemez. Metin kurtulmak için polise ve Kürdo’ya yakalanmadan önce gerçek katili bulmalı ve suçsuzluğunu kanıtlamalıdır. Yalnız bu o kadar kolay olmayacaktır.

Titanik – ATV Saat: 23.15

Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiçbir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. ‘Titanik’ adlı dev transatlantik ise insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu düşler gemisinin yolcuları arasında Avrupa`da birkaç yıl geçirdikten sonra Amerika’ya dönmekte olan, Jack adlı genç bir ressam ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia`ya giden Rose adlı genç bir kız da vardır. İki genç, şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın birbirlerine yakınlaşacaktır. Bu arada doğa insanoğlunun günden güne artan kibrine bir nokta koymayı planlamaktadır. Yola çıkılmasından dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912’de, Titanik iki saat kırk dakika süren ve sulara gömülmesiyle son bulan, hazin olayların başlamasına neden olacak buz dağına çarpacaktır.

Deja Vu – Show TV Saat: 23.30

Deja Vu, son derece gelişmiş sıra dışı bir teknoloji aracılığıyla insanların geçmişleri de dahil olmak üzere, tüm yaşamlarını mercek altına alabilen bir sistem üzerine kuruludur. Ajan Carlin, bu sistemde zor bir görev alır. New Orleans’ta oluşan bir patlamanın ardından hayatının en çarpıcı soruşturmasına dahil olur: Zamanda geriye doğru gitmek koşulu ile yaşanan olayların akışına müdahele etmek… Carlin, patlama olayının takibinde kısa bir zaman diliminin öncesine gittiğinde oldukça riskli bir işe girişir. Dar bir zaman aralığında olayların akışını değiştirebilmek için elinde tek bir fırsat vardır.

Meraklı Köfteci – Kanal 7 Saat: 23.30

Seyyar köftecilik yapan iyi niyetli ve çok meraklı olan Şaban, bir gün zor durumdaki bir kıza yardım etmek isterken kendisini onunla evlenmiş bulur. Şaban kızdan boşanırsa, kızın akrabaları onun mirasına konacaklardır. Şaban’ın akrabaları ise mirasa kendileri sahip olmak istedikleri için Şaban’a evli kalması ve hatta çocuk yapması için baskı yaparlar. İki arada bir derede kalan meraklı köfteci Şaban da giderek kıza aşık olur.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up