Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

23 Temmuz 2018 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Hayalet – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 21.15

Karısından ve kızından ayrılmak zorunda kalan kaptan gizli bir göreve katılır. Bu görev üzerindeyken dolandırıcı bir KGB grubu geminin nükleer füzenin kontrolünü ele geçirir.

Valerian Bin Gezegen İmparatorluğu – Star Tv Saat 20.00 ve 22.45

28. yüzyılda Valerian ve Laureline, insanların yerleşim alanlarına uygulanacak emirleri taşıyan bir operasyon biriminde görevlidirler. Savunma Bakanlığı’nın emriyle ikili, etkileyici bir şehir olan Alpha’ya görevlendirilirler. Alpha, evrendeki pek çok farklı türün bilgi, deneyim ve kültürlerini paylaşmak için yüz yıllardır bir araya geldiği bir şehirdir. Fakat şehrin merkezinde bir gizem vardır; karanlık bir güç bu şehrin huzur dolu ortamını tehdit etmektedir. Valerian ve Laureline’nin görevi bu güç aktif olup Alpha’yı ele geçirmeden önce hem şehri hem de tüm evrenin geleceğini kurtarmaktır.

Tahin Pekmez – Tv8 Saat: 20.00

Evlilik öncesi müzisyen sevgilisi Kerem tarafından terk edilen Esra, bir sürü borçla ortada kalır. Borcunu kapatmak için sahte bir koca bulup evlenerek düğünden gelecek altınlarla borcunu kapatmak isteyen Esra, başına olmadık işler açar.

Sınırsızlar – Kanal D Saat: 21.45

Soğuk Savaş döneminde Patriot adlı bir organizasyon çok gizli bir projeye imza atar. Süper kahramanlardan oluşan bir ekip yaratan bu organizasyonun amacı gerekli zamanlarda bu süper kahramanları koruma göreviyle sahaya göndermektir. Çoklu Sovyet devletleri üyelerinden oluşan bu süper kahraman ekibi uzun yıllar boyunca kimliklerini gizli tutarak yaşarlar. Ancak kritik zamanlar geldiğinde bu ekip tekrar birleşmek zorunda kalacaktır.

İbo İle Güllüşah – Kanal 7 Saat: 22.20

Mutsuz ve zengin küçük kız Güllüşah evdekilerin ve dadısının baskısından sıkılmıştır. Bu sırada başlık parası için İstanbul’a gelen ve eşşeğiyle sokaklarda dolaşan İbo ile tanışır. Güllüşah İbonun peşine takılır, fakat olay küçük kızın kaçırıldığı şeklinde yansıyınca ortalık karışır.

Yıldızlararası – ATV Saat: 23.15

Teknik bilgisi ve becerisi yüksek olan Cooper, geniş mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçinmektedir. Amacı iki çocuğuna güvenli bir hayat sunmaktır. Onlarla yaşayan büyükbaba Donald çocuklara göz kulak olurken, henüz 10 yaşındaki kızı Murph şaşırtıcı bir zekaya sahiptir. Geçmişte bıraktığı bilim insanı kariyerini özleyen Cooper’un karşısına bir gün beklenmedik bir teklif çıkar ve ailesinin, dahası insanlığın güvenliği için zorlu bir karar alması gerekir. Cooper, insanlığın geleceği için geçen 1 saatin Dünya’daki 7 yıla bedel olduğu bir ortamda hem hızlı ve hem de cesur olmak zorunda kalacaktır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up