Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

1 Temmuz 2018 pazar akşamı televizyon filmleri.

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

Temizlikçi – Beyaz TV Saat: 19.30

Eski bir polis olan Jackson’ın işi cinayet alanlarını temizlemektir. Ancak bir gün, işini bitirdikten sonra o cinayetin polise hiç bildirilmemiş olduğunu fark eder. Oysa, farkında olmadan tüm delilleri yok etmiştir.
_____

Karate Kid – ATV Saat: 21.15

Saat : 21:15 – 23:55 (160 dakika)

On iki yaşındaki Dre Parker, yaşadığı Detroit’te mutlu bir hayat sürmekteyken, annesinin işleri nedeniyle Çin’e taşınmak zorunda kalır. Çin’deki yaşama uyum sağlayan Dre, sınıf arkadaşı Mei Ying’e aşık olur. Aslında birbirlerine karşı hissettikleri karşılıklıdır ama aradaki kültürel farklılık bu dostluğu zora sokar. Bu da yetmezmiş gibi, okulun karate yıldızı Chang belalısı haline gelir. Dre, bir Kung Fu ustası olan Bay Han’la tanışır ve iyi bir dövüşçü olmak için onun yardımını ister. Bay Han ise bu sporun dövüş ve şiddet için değil, olgunluk ve kontrol için kullanıldığını gösterecektir.
___

Jüpiter Yükseliyor – ATV Saat: 20.00

Öyle bir evren düşünün ki insanoğlu besin zincirinin en alt basamağını oluşturuyor. Hizmetçilik yapan sıradan genç bir kadın ise büyük bir suikastın hedefinde. Zira evrenin tek hakimi olan ölümsüz Kraliçe, çıkartılan genetik haritalar göre bu genç kadının kendi hükümdarlığının sonunu getireceğini düşünüyor…

Son filmleri Bulut Atlası (Cloud Atlas) ile sıra dışı bilim-kurgu filmlerine imza atmaya devam eden Wachowski Kardeşler’in senaristliği ve yönetmenliğe soyundukları bu son filmin kadrosunda şimdiye kadar belli olan isiler ise Mila Kunis, Channing Tatum ve Eddie Redmayne.
__

Gladyatör – Beyaz TV Saat: 21.15

Maximus, imparator Marcus Aurelius ve tüm Roma halkı tarafından sevilen bir generaldir. İmparator, ölürken varis olarak kendi oğlu Commodus yerine Maximus’u seçer. Bu durum, Maximus’u ölümcül bir çatışmaya sürükler ve sonunda tüm ailesini kaybeden general, hayatı pahasına savaşmak üzere gladyatör arenasına sürülür. Onu hayatta tutan tek şey, bir gün ailesini katleden adamın gözlerinin içine bakarak intikam alma umududur.

____

Suretler – Show TV Saat: 22.35

Gelecekte insanlar, kendilerinin kusursuz robot versiyonlarını uzaktan kumandalarla idare ederek yaşamaktadır. Fakat bir robot cinayet işleyince işler karışır. Cinayetin arkasındaki gerçekleri bir FBI ajanı bulacaktır.
____

Sürüsüne Bereket 2 – A2 Saat: 21.00

Tom Baker (Steve Martin), karısı Kate (Bonnie Hunt) ile birlikte unutulmaz bir yaz kaçamağı için ailenin tüm üyelerini bir araya getirirler.
Fakat Baker ailesinin rüya tatilleri, rakip Jimmy Murtaugh’nun (Eugene Levy) ailesinin üstün performansları sonucunda inanılmaz bir çekişme içine girer. Tüm Baker ailesinin çocuklarının yer aldığı filmde, Hilary Duff, Tom Welling ve Piper Perabo’nun bulunduğu kadro aileler için çok eğlenceli mükemmel bir komedi! Baker ailesinin çocukları artık büyümüş ve her biri kendi yoluna gitmeye hazırlanmaktadır. Ailenin sevimli kızı Lorraine’nin mezuniyet töreni ile açılır film. Diğer çocukları Nora’da evlilik hazırlığındadır. Aile reisi Tom son kez de olsa ailenin tıpkı eski günlerde olduğu gibi bir arada bir tatil yaparak kaynaşması gerektiğini düşünür. İlk başta her fert bir bahane ile bu birliktelikten kaçmaya çalışsa da sonunda aile değerleri baskın gelir ve göl kıyısında daha öncede kullandıkları bir eve tatile gitmeye karar verirler. Ancak göl kıyısında eskilerden bir dost olan Murtaugh’lar da vardır. Çocukları ve kendileri arasında yıllar öncesinden kalam bir yarışma ruhu mevcuttur. Aile göl kıyısındaki evin ilkelliğine alışırken bir yandan da zenginleşmiş olan Murtaugh’ların kibirli davranışları ile uğraşmak zorunda kalırlar. Bu arada gölde geleneksel olarak nitelendirilebilecek yarışmalar başlamak üzeredir ve şartlar Baker’lar ve Murtaugh’ları karşı karşıya getirir. Yapılan yarışmalar sürerken Murtaugh ve Baker’ların çocukları arasıda ilişkiler de gelişmektedir.
___

Tüm TV’de bugün haberleri için tıklayın

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up