Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?
31 Mayıs akşamı televizyon filmleri.

Dövüş – Fighting – Beyaz TV Saat: 19.30

Küçük bir kasabadan New York’a hiçbir güvencesi olmadan gelen ve sokak satıcılığı yaparak hayatını kazanan Shawn MacArthur için New York, adeta kurtlar sofrasıdır. Ayakta kalmak için büyük bir mücadele vermek zorundadır. Harvey Boarden, ona para getirecek bir teklifte bulunur: Yeraltı dünyasının kanlı sokak dövüşlerine katılmak… Katıldığı her dövüş ve kazandığı her para genç adamı düşlediği hayata biraz daha yaklaştırır. Ancak her geçen gün onu biraz daha içine çeken bu karanlık dünyadan artık çıkış yoktur.
___

Şevkat Yerimdar – Show TV Saat: 21.45

Şevkat Yerimdar, Balat’ın tarihi çarşısında yumurta dükkanı işleten, sıradan ama her sıradan insan gibi bazı arızaları da olan bir adamdır. Hayattaki en büyük tutkusu ölesiye bağlı olduğu takımı Beşiktaş’tır. Çevresi tarafından çok sevilen ve iyi kalpli bir adam olan ancak öfke kontrolünü sağlama konusunda zorluklar yaşayan Şevkat’ın yumurtacı dükkanına bir gün bodoslama bir araba girer. Son derece zengin bir ailenin kızı olan Pelin’in yaptığı bu kazanın akabinde takip eden olaylarla Şevkat’in hayatı ters yüz olacaktır…
____

Piyon – Beyaz TV Saat: 21.15

Gece boyu süren bir yemek. Bu sırada bir soyguna rastlayan bir polis. Bundan sonra ve önce olanlar bildiğiniz her şeyi değiştirecek. Binanın etrafı sarılmıştır. Silahlar huzursuz ellerde beklemektedir. Harareti yüksek bir rehine operasyonu şok edici bir şekilde ilerleyecektir.
___

Karanlık Dünya 2: Denge – A2 Saat: 23.00

Karanlık güçler insan dünyası ve karanlık dünya arasındaki bariyeri yıkmak istiyordur. Bir grup insan, güçlerini kullanarak dengeyi korumaya çalışacaktır.
___

Tüm TV’de bugün haberleri için tıklayın.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up