Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Bayram Abi – FOX TV Saat: 20.00

Bayram kendi halinde bir adamdır ve hala kendi ailesiyle yaşamaktadir. En büyük hayali ise arkadaşının düğününde gördüğü Sinem’le tanışabilmektir, zira görür görmez deliler gibi aşık olmuştur. Koma Kola’da reklam ve pazarlama müdürü olan Sinem kariyeri başarılı, işinde isim yapmış bir kadındır. Sinem’e ulaşmanın yolunun kendi kola markasını yaratmaktan geçtiğine inanan Bayram’ın babası Cemal de onun aile yadigarı şerbetçi dükkanının başına geçmesini istemektedir fakat Bayram babasının isteğini kabul etmez ve arkadaşları Hamdullah, Talha ve abisi olarak gördüğü Mehmet Bakkal’ın yardımıyla sevdiği kıza ulaşmak için işe koyulur…
___

Can Tertip – Kanal D Saat: 20.30

Saat : 20:30 – 22:30 (120 dakika)

Bütün hayatını aylaklıkla geçiren Şakir ve tek hayali askerlik yapmak olan İlyas’ın yolları aynı asker ocağında kesişir. Saf bir Anadolu çocuğu olan İlyas’ın bu özelliğini fark eden Şakir, başındaki büyük beladan kurtulmak için ne yapıp ne edip İlyas’ı kandırarak askerden kaçmaya ikna eder. İkili, komutanları Yüzbaşı Yılmaz’ın makam arabasını gasp ederek askerden kaçarlar. Durumu kendisine yediremeyen Yüzbaşı Yılmaz da onların peşine düşer.
___

Sevgililer Gününden Nefret Ediyorum – TV 2 Saat: 22.00

Genevieve, çiçekleri, romantizmi ve sevgililer gününü çok seven bir kadındır. ‘Roses for Romance’ adlı çiçekçi dükkanının sahibi olarak, kur yapmak onun işidir, ama aşık olmamak şartıyla… Genevieve, ilişkiler konusunda katı bir kural uygulamakta, aynı erkekle beş defadan fazla çıkmamaktadır. Ancak restoran sahibi Greg ile tanışınca durum değişir. Greg, Genevieve’in 5 buluşma kuralını öğrenince onunla bir iddiaya girer. 5. buluşmanın sonunda Genevieve, katı kurallarıyla kalbinin sesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

___

Leblebi Tozu – FOX TV Saat: 22.30

Saat : 22:30 – 00:30 (120 dakika)
Dolandırıcılık yaparak yaşayan Ali ve arkadaşları, Çorum’daki ‘Medeniyetler Canlanıyor’ etkinliğini fırsat bilip Çorum’un tarihi eserlerini çalmak isterler. Büyük bir vurgun peşindeki üç arkadaş, kendilerini umulmadık olayların ortasında bulur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up