Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Bu akşam televizyonda hangi filmi izlesem diyenler, televizyonda neler var diyenler için akşamın film mönüsü. Bu akşam ekranlar dolu dolu. Show TV, FOX, ATV ve TV 2‘de yerli ve yabancı yapımlar sizleri bekliyor. Eyvah Eyvah 2, Transformers Yenilenlerin İntikamı, Bülbül, Dolandırıcılık Sanatı ve Kadri’nin Götürdüğü Yere Git ekranlarda olacak sinema filmleri.

Not: Kanallar yayın akışında değişikliğe gidebilir.

Eyvah Eyvah 2 – Show TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:30 (150 dakika)

Babası Ali Rıza Şeker’i İstanbul’da bulan Hüseyin’in artık tek bir amacı vardır: Sevdiği kıza, Müjgan’ına kavuşmak… Firuzan’ı, terzi Ramiz’i ve babasını da yanına alıp, memleketi Geyikli’ye dönen Hüseyin, Müjgan’ın kalbini kazanmak için elinden geleni yapar. Hüseyin’in memlekette torunlarının yolunu gözleyen dedesi ve ninesinin de dahil olduğu yeni macerada, bol bol kahkaha ve birçok sürpriz yer alıyor.
___

Transformers: Yenilenlerin İntikamı – FOX TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 23:00 (180 dakika)

Genç Sam Witwicky’nin evreni kurtarmasının üzerinden iki yıl geçmiştir. Gösterdiği büyük kahramanlığa rağmen Sam, üniversiteye gitmek ve anne-babasından ilk kez ayrı kalmak gibi sıradan istekleri olan bir gençtir. Onun bu isteklerini yeni dostu ve koruyucu robotu Bumblebee’ye açıklaması sıkıntılara yol açar. Sam’in hedefi, normal bir üniversite yaşamıdır. Fakat bunun için kaderini gözardı etmesi gerekmektedir. Sam’in yeni okulunda hayatı güzel seyrederken dikkati birden kafasında şimşek gibi beliren hayaller yüzünden dağılır. Büyükbabası gibi bunamaktan korkan Sam, bu hayalleri içinde tutar. Ta ki aklında uçuşan mesajları ve simgeleri daha fazla gözardı edemeyinceye kadar…
___

Bülbül – TV 2 Saat: 22.00

Emekli bir yaşlı adam, küçük ve yaramaz torunuyla birlikte Çin’e doğru yolculuğa çıkar. Yanlarında kafeste bir kuşun da eşlik ettiği bu yolculuk, yaşlı adamın torunuyla ilişkisini sağlamlaştırdığı ve mutluluğu küçük şeylerde aramanın önemini keşfettiği bir deneyime dönüşür.

Kadri’nin Götürdüğü Yere Git – Show TV Saat: 22.30

Saat : 22:30 – 00:30 (120 dakika)

Cem ve Kadri iki yakın arkadaştır. Cem, çok sevdiği sevgilisi tarafından terk edilmiştir. Onun aşk acısını dindirme göreviyse tabii ki kadim dostu Kadri’ye düşmüştür. Alışveriş merkezlerinde palyaçoluk yapan Kadri, yakın arkadaşını içinde bulunduğu bunalımdan kurtarmak için Antalya’da beş yıldızlı bir otelde yer ayırtır. Ama tesadüf odur ki Cem’in ayrıldığı sevgilisi de oradadır.
___

Dolandırıcılık Sanatı – ATV Saat: 23.30

Saat : 23:30 – 01:20 (110 dakika)

Üçüncü kıdem bir motorsiklet yiğidi ve yarı düzeltilmiş sanat hırsızı Crunch Calhoun (Kurt Russell), bir dolandırıcılık işine girmeyi ve güvenilmez kardeşi Nicky (Matt Dillon) ile son bir karşı sanat hırsızlığı yapmayı kabul eder. Eski takımı bir araya getiren Crunch, paha biçilmez bir tarihi kitabı çalmak için bir plan yapar, ancak başarılı hırsızlık Nicky tarafından ortaya çıkarılmış bir başka daha riskli plana gider. Onur, intikam ve kardeşlik bağının anlatıldığı bu dolandırıcılık filminde planları yanlış gidince, birbirlerinin farklı hedeflerini fark edemezler.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up