Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?
19 Mayıs akşamı televizyon filmleri

Kayıp Ada – Beyaz TV Saat: 19.30

Palaeontolog Rick Marshall, yeni bir araştırma yapmaktadır. Ancak kendini bambaşka bir zamanda, dinozorlar ve koca gözlü, kertenkele görünümlü tuhaf yaratıklarla karşı karşıya bulur. Marshall’ın yanında doktora öğrencisi Holly Cantrell ve hediyelik eşya satan Will Stanton da vardır. Üçü birlikte şimdiki zamana geri dönmeye çalışır. Ancak dinozorların dünyasında bir kaçış yolu bulmak hiç de kolay değildir.

___

Veda – TV 2 Saat: 22.30

Selanik’te çocukluktan başlayan arkadaşlık, önce silah arkadaşlığına sonrasında cumhuriyetle birlikte aynı ideallerin peşinde yürüyen yarım asırlık dostluğa ve ölene kadar süren kardeşliğe dönüştü. Aralarındaki dostluk o kadar büyüktü ki biri öldüğünde diğeri de hayata veda etmek istedi…

Veda, ölüme meydan okuyan bir kuşağın hikayesi. Filmde sadece Atatürk’ün hayatı anlatılmıyor, aynı zamanda bir döneme ışık tutuluyor, filmde dostluk, savaş, aşk, sevgi gibi konular ‘insan olmak’ çerçevesinde tekrar ele alınıyor. “Veda” Salih Bozok’un anlatımıyla, bu dostluğun, Atatürk’ün hayatının dönüm noktalarının, vatanı kurtarmak için ölüme meydan okuyan bir kuşağın komutanının hikayesi…

Veda’nın amacı, Atatürk’ü sadece Türkiye’ye anlatmak değil, aynı zamanda tüm dünyada Atatürk’ün tanınmasını sağlamak.
___

Silici – A2 Saaat: 23.00

John Kruger (Arnold Schwarzenegger), ‘Silici’ adıyla tanınmakta olan bir tanık koruma görevlisidir. Tanıkların zarar görmemesi için onların geçmişlerini silmekte ve yeni kimlikler kazandırmaktadır.

Yüksek teknoloji silahları ihalesinde hükümet yetkililerinin de karıştığı bir yolsuzluk olduğunu farkeden Lee Cullen (Vanessa Williams) isimli güzel bir kadını, koruması için Kruger görevlendirilir.

İkilinin peşine düşen karanlık güçler, Kruger’a karşı yüksek teknolojili silahların yanısıra, tanık koruma programından bir haini de kullanacaktır.
_____

Dev Katil – Kanal D Saat: 23.30

Devasa boyutlardaki bir köpekbalığı bir sahil kasabasına saldırır. Peki bu sahil kasabasında kimler ölecek, kimler hayatta kalacaktır?
___

Tüm TV’de Bugün haberleri için tıklayın.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up