Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

18 Mayıs akşamı televizyon filmleri.

Hız Tutkusu – Beyaz TV Saat: 19.30

Ailesinin Marshall Motors adlı otomobil tamirhanesini arkadaşlarıyla işleten Tobey Marshall, babasının ölümünün ardından kendilerine kalan borçları ödemek için bir yandan çalışırken, diğer yandan da yeraltı otomobil yarışlarına katılır. Zengin ve güçlü düşmanı Dino Brewster, Tobey’den dünyanın en hızlı Mustang’ini yapmasını teklif eder. Tobey bu teklifi kabul eder ve aynı zamanda Dino ile bir yarışa girer. Ancak bu yarış ölümle sonuçlanır ve Tobey suçlu bulunur. İki yılını hapishanede geçiren Tobey, özgürlüğüne kavuşunca Dino’dan intikam almaya yemin eder. Ülkenin en zor yarışlarından The De Leon’a katılacak olan Tobey’nin intikam yarışı için önünde sadece 48 saati vardır.
___

Kırıntılar TRT Avaz Saat: 20.00

IŞİD militanlarının Türkiye’de tedavi edilmekte olduğu haberini yapmak için İskenderun’da bir hastaneye gelen Elif, aradığı kanıtlara ulaşmaya çalışırken farklı bir haberin içinde ve peşinde bulur kendini. Hastanede tanıştığı 80 yaşındaki Suriyeli göçmen Noor Nine üç gündür torunu Adab’tan haber alamıyordur. Acılarla dolu hayatındaki en son isteği torununu bir daha görmek olan bu kadını mutlu etmek için, Elif ve doktor Rıza beraber Adab’ı aramaya başlar.
___

Kod Adı Kılıçbalığı – A2 Saat: 23.00

Bilgisayara dokunması sonsuza kadar yasaklanmış Stanley, şartlı tahliye edilmiş, mesleğinin ustası bir hackerdır. Kendine normal bir hayat kurmaya çalışırken, Gabriel ondan özel bir güvenlik kodunun şifresini kırmasını isteyince, kafası karışır. Kesin olan tek gerçek: Gabriel’in tehlikeli birisi olduğu ve önerilen işin de Gabriel kadar gizemli olduğudur. İşler sarpa sardıkça, ‘esas oğlan’ Stanley güç duruma düşer.
____

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up