Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?
20 Nisan akşamı televizyon filmleri

 E.T. – Beyaz TV Saat: 19.30

Evinden üç milyon ışık yılı uzakta küçük kayıp bir yaratık. Onu evine almayı isteyen 10 yaşında yalnız bir çocuk. Sonsuz bir macera ve dünyanın sınırlarını tanımayan bir dostluk, iki hayatı değiştirir. Tüm zamanların en çok sevilen ve bilinen filmlerinden birini seyretmeye hazırlanın.

____

Lakeview Terrace – Sony Channel Saat: 19.45

Lakeview Terrace’daki bir genç çift, Californiya’daki rüya evlerine yeni taşınmışlardır, fakat yan komşuları onların ırkçı olmalarından dolayı onlara karşı zıt bir tavır içine girmiştir.
Katı, çocuğunu tek başına yetiştiren bir baba olan LAPD memuru, etrafı kollayan kişi olmayı kendine görev bilmiştir. Geceleri mahallede devriye gezip mahalleliyi huzura kavuştururken bir taraftan da yeni evli çifti giderek daha fazla rahatsiz etmeye baslar.
Polisin çifte karşı rahatsız edici tavrına karşılık onların da polise karşı harakette bulunmaya başlamasıyla, olay bir trajediyle sonuçlanır.
_____

Son Kuşlar – TRT 1 Saat: 20.00

Bekir, İstanbul’da kendi işyerini işleten bir esnaftır. Fakat şehir hayatı pek çok insan gibi onu da bunaltmıştır. Çalışma temposuna ara vermek için tatile memleketine gitmeye karar verir. Yegane arzusu ava çıkarak rahatlamaktır. Fakat köyüne vardığında dönemin av mevsimi olmadığına dair köydekiler onu uyarır. Dahası onlara göre bu mevsimde av yapmak uğursuzluk demektir. Üstelik köye ayak bastığında terslikler peşini bırakmaz. Köydekiler yaşanan tüm olumsuzlukları Bekir´in köye gelişine bağlamışlardır. Ormandan gelen her silah sesi onlar için başka bir felaketin habercisidir…
___

Kung Fu Hustle – Sony Channel Saat: 21.35

Asya’nın en ünlü komedi yıldızı Stephen Chow’dan, 2001’de büyük ilgi gören “Shaolin Soccer” filminden sonra şimdi de Kung Fu Hustle geliyor.
1940’lı yıllarda Shangay’da gangsterler hemen hemen tüm şehri ele geçirmişti. Shangay’ın küçük bir bölgesinde yaşayan Sing, acımasız “Axe Gang” çetesine katılıp güçlü bir gangster olmak ister ama biraz beceriksiz biridir. Sing, arkadaşıyla beraber büyük bir apartman kompleksine gidip orada yaşayanlardan haraç kesmek ister. Ancak işin içine “Axe Gang” çetesi girince planları alt üst olur.
_____

Tango ve Cash – A2 Saat: 23.00

Ray Tango ve Gabe Cash, Los Angeles’ın mesleklerinde çok iddialı 2 polis memurudur. Uyuşturucu ve silah kaçakçısı Perret, bu iki adamın peşinde olmasından bunalarak, onların işlemedikleri bir suç yüzünden hapse girmelerine neden olur. Cinayet silahıyla yakalanarak hapse giren Tango ve Cash suçsuz olduklarını ispatlayabilmek için işbirliğine girerler.
Hapishane yöneticilerinden biri Cash’in eski bir arkadaşıdır ve onların hapisten kaçmaları için yardımcı olur.
____

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up