Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?
15 Nisan akşamı televizyon filmleri.

King Kong – Beyaz TV Saat: 19.30

1930’ların Amerikası… Yönetmen Carl Denham’ın yeni filminde başrolde oynayacak bir aktrise ihtiyacı vardır. Tesadüfen yolu, zor durumdaki vodvil oyuncusu Ann Darrow ile kesişir. Denham, ekibi ve oyuncularıyla birlikte çekimlere başlamak üzere Kafatası Adası’na doğru yola çıkar. Ancak adada gizemli olaylara şahit olurlar. Çok geçmeden bu adada devasa bir gorilin yaşadığını anlaşılır. Ada halkı King Kong’a kurban etmek için Ann’i kaçırır. Denham ve filmin erkek oyuncusu Jack Driscoll, Ann’i kurtarmak için tehlikeli bir maceraya atılır.
____

Yerinde Olsam – TV 2 Saat: 20.30

Maggie ve Rose Feller siyah ve beyaz gibi birbirinden farklı, kendi tarzları ve amaçları olan iki kız kardeştir. Maggie, liseden mezun olduktan sonra birçok iş değiştirmiştir ve tek yeteneğinin karşı cins üzerinde yarattığı etki olduğunu düşünmektedir. Rose ise Princeton’da eğitim görmüş bir avukattır. İki kız kardeş, birbirlerine saygı göstermeyi ve yeniden kardeş olmayı öğrenerek, birlikte yolculuk yapmaya karar verir.
___

Rocky 4 – A2 Saat: 21.00

Rocky Balboa, dostu Apollo Creed’e Rus devi Ivan Drago ile yapacağı maç için yardım eder. Fakat insanüstü boksör Drago, maç esnasında Creed’i öldürür. Balboa, Drago ile bir maç ayarlayarak dostunun intikamını almaya karar veririr. Fakat şimdi karşısında Rus yapımı bir makina vardır ve savaş, onun sert iklimli topraklarında gerçekleşecektir. 1985 tarihli Rock 4, serinin en fazla ilgi çeken filmlerinden biri oldu.

____

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up