Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?
13 Nisan akşamı televizyon filmleri

Gladyatör – Beyaz TV Saat: 19.30

Maximus, imparator Marcus Aurelius ve tüm Roma halkı tarafından sevilen bir generaldir. İmparator, ölürken varis olarak kendi oğlu Commodus yerine Maximus’u seçer. Bu durum, Maximus’u ölümcül bir çatışmaya sürükler ve sonunda tüm ailesini kaybeden general, hayatı pahasına savaşmak üzere gladyatör arenasına sürülür. Onu hayatta tutan tek şey, bir gün ailesini katleden adamın gözlerinin içine bakarak intikam alma umududur.

____

21 – Sony Channel – Saat: 19.45

M.I.T’de okuyan Ben Campbell, okul taksidini ödeyebilmek için paraya ihtiyaç duyar ve bunun yolunu da kumarda bulur. Altı arkadaşı ile birlikte kart sayma işinde uzmanlaşan Ben, Vegas yolunu tutar. Bu altı öğrenci için herşey güzel başlayacaktır, ancak bir sonraki adımları onlar için oldukça tehlikelidir.

____

Savaşçı 2 – Sony Channel – Saat: 21.50

Kral Naresuan hükümdarlığı sırasında, Tien küçük yaşta ailesi öldürülmüş bir çocuktur. Krallık sınırları içerisinde sadece asillerin kullandığı bir dans türü olan Khon adı verilen bir dansı öğrenen Tien, ilerde bunu kullanacaktır. Hırsızlar tarafından büyütülen ve çalmayı öğrenen Tien, kısa zamanda aynı hırsızlar sayesinde savaşmayı da öğrenerek krallık şövalyelerinden biri olur. Şimdi sıra ailesini katledenlere gelmiştir, kendisini yetiştirenlerin yardımıyla katillerin peşine takılır. Tony Jaa’nın sürükleyici aksiyon sahneleriyle Ong Bak 2 nefeslerinizi kesecek, sakın kaçırmayın.

___

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up