Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

10 Nisan akşamı televizyon filmleri

Kötü Polis – Beyaz TV Saat: 19.30

Terence McDonagh, silahını ve mesleğini uyuşturucu işi için kullanan, yozlaşmış bir polis memurudur. Katrina kasırgasından sonra terk edilen ve harabeye dönen New Orleans’ta adeta hükümranlığını ilan etmiştir. Fahişe sevgilisi Frankie ile birlikte arzunun ve gücün hakim olduğu sıra dışı bir dünya kurar kendine… Ancak söz konusu uyuşturucu olunca, bu dünyada işler kimsenin planladığı gibi gitmemektedir.
____

Aşk Doktoru – Sony Channel Saat: 19.45

Kendine göre imkansız bir aşka tutulmuş olan Albert aşk acısı çekmektedir. Kendisi gibi yardıma muhtaç olup sorunlarını çözmüş kişilerden aldığı bir kart sayesinde Dr.Hitch ile tanışır. Hitch ile tanışmasından sonra hayatı değişecektir. Erkekler arasında bir efsane olan Dr.Hitch artık herkesin dilindedir. Tabii ki bu olay gazetelerin de ilgisini çekmiştir. Güzel gazeteci Sara da bu olayı araştırmaya başlar. Hitch’i tanımaya başladıkça Sara’nın da fikirleri değişecek ve aralarında güzel bir aşk doğacaktır.
_____

İkimizin Yerine – TV 8 Saat: 20.00

Küçük bir kasabada ailesinin ona layık bulduğu tekdüze bir hayata sıkışarak büyümüş, ancak sürekli yaşamı sorgulayan Çiçek İnce’nin hayatı, okulda geçici olarak derslerine girmeye başlayan, İstanbul’dan gelmiş edebiyat öğretmeni Doğan ile tamamen değişir. Doğan’a aşık olan Çiçek, ona yakın olabilmek için her fırsatı dener. Geçmiş ilişkilerinde aldığı yaraları hala taşıyan Doğan ise, genç kadını kendisinden uzak tutmaya çalışsa da bunu beceremez. Ancak bu ilişkinin sadece ikisinin hayatında değil, Çiçek’in ailesinin yaşamında da çok büyük etkileri olacaktır.
____

Babamı Kurtarmak İçin – Disney Channel Saat: 20.45

Melissa, ünlü bir yazar olan Neil Hamilton’ın kızıdır. Babası hayranları tarafından kaçırılınca, Melissa babasının romanlarındaki bir karakter gibi, süper kahraman olmaya çalışan bir süper ajana dönüşür.
___

Judge Dredd – Cezalandırıcı – A2 Saat: 23.00

22. yüzyılda artık Mega City One olarak anılan, uçan arabaların sıradan hayatın bir parçası olduğu 65 milyonluk New York şehrindeyiz. Şehre hakim olan anarşinin karşısında duran tek şey ağır silahlı polis gücü ve bu gücün en önemli halkası olan ‘yargıç’lardır. Polislik yapma, tutuklama, yargılama ve gerektiğinde idam etme yetkisi olan yargıçların en popüleri de acımasız Judge Dredd’den başkası değildir.

Dredd’in belalılarından Rico, hapisten kaçıp bir suçun haksız yere kahramanımızın üstüne kalmasına sebep olur. Dredd şimdi, eskiden parçası olduğu zalim mekanizmaya yem olmaktan kurtulmanın bir çaresini bulmak zorundadır.
____

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up