Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

2012 – ATV Saat: 20.00

2012, dünyanın sonunu getiren global bir felaketin ardından, kurtulanların kahramanca mücadelelerini anlatan destansı bir macera… Asırlar önce, Mayalılar bize takvimlerini bıraktılar. Üstelik bu takvimin bir son günü vardı ve bunun anlamı açıktı. O günden beri, astrologlar onu keşfettiler, numeroloji uzmanları kehanet için takvimden şifreler çıkardılar, jeologlar dünyanın o zaman vadesinin dolacağını söylediler ve hatta hükumetler bile dünyayı 2012’de bekleyen devasa çaplı afeti yadsıyamadılar.Tarihte daha önce hiçbir kültürde, farklı dinde ve bilim insanları ile devletler arasında bir yıl bu kadar belirgin bir şekilde önem taşımamıştır.
___

İyi Bir Yaşam – TV 2 Saat: 22.00

Jason Prayer, iki işte birden çalışmakta, ilgisiz ailesiyle çatışmakta, mafya tarafından taciz edilmekte ve yaşadığı şehirdeki dar görüşlülükten, kapalılıktan bunalmaktadır. Jason’ın tüm bu sorunlarından tek kaçış yolu ve dış dünyaya açılan penceresi ise, şehirdeki küçük sinemadır.Ama güzel ve gizemli yabancı Francis’le karşılaşması ve Robbie’yle arkadaş olması, onun umutsuz yaşamını tamamen değiştirir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up