Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?
22 Mart akşamı televizyon filmleri

Halk Düşmanları – Beyaz TV Saat: 19.30

Amerika, 1930’lu yıllar… John Dillinger, işlediği suçlarla ülkede bir efsaneye dönüşmüştür. Hiç kimse Dillinger ve çetesini durduramamaktadır. Güzel Billie ile yeni bir aşka yelken açan Dillinger, bir yandan da banka soygunlarına korkusuzca devam etmektedir. Sonunda devlet, onu Amerika’nın bir numaralı halk düşmanı ilan eder. Onu yakalaması içinse, özel ajan Melvin Purvis görevlendirilir. Purvis ve Dillinger arasındaki kovalamaca, tam bir kedi-fare oyununa döner.
___

Batman v Superman: Adaletin Şafağı – Star TV Saat: 20.00

Beraberinde getirdiği umut ile dünyada tanrılaşan Superman neden olduğu savaş ve yıkım ile birlikte insanlık için tehdit unsuru oluşturmaya başlar. Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihtiyaç duyduğuna karar vermeye çalışmaktadır. Kontrolsüz hareketleri süren Süper Kahraman’ın insanlığın yanında mı karşısında mı olacağı merak edilirken Gotham Şehrinin koruyucusu Batman’e karşı giriştiği mücadele yeni bir savaşa davetiye çıkaracaktır.
___

Medyum – Beyaz TV Saat: 21.30

Psikoloji bölümünde öğretim üyesi olan Margaret ve asistanı Tom, ruh çağırma, psişik güçler, telepati ve benzeri olayları ülke çapında araştırarak, sahte medyumların ipliğini pazara çıkartmaktadır. İnsanları çeşitli yöntemlerle kandıran şarlatanlar, çok büyük paralar kazanmakta, dahası ciddi hastalıkları olan insanları tıbbi yöntemler yerine bu sahte güçleriyle tedavi ettiklerine inandırmaktadır. Fakat ünlü medyum Simon Silver, 30 yıl sonra yeniden gündeme gelip, gösterilere çıkmaya başlayınca Tom, Margaret’ın tüm ısrarlarına rağmen, Silver’ın da peşine düşerek, onun bir yalancı olduğunu ispat etmek ister.
___

Silici – A2 Saaat: 22.00

John Kruger (Arnold Schwarzenegger), ‘Silici’ adıyla tanınmakta olan bir tanık koruma görevlisidir. Tanıkların zarar görmemesi için onların geçmişlerini silmekte ve yeni kimlikler kazandırmaktadır.

Yüksek teknoloji silahları ihalesinde hükümet yetkililerinin de karıştığı bir yolsuzluk olduğunu farkeden Lee Cullen (Vanessa Williams) isimli güzel bir kadını, koruması için Kruger görevlendirilir.

İkilinin peşine düşen karanlık güçler, Kruger’a karşı yüksek teknolojili silahların yanısıra, tanık koruma programından bir haini de kullanacaktır.

Tüm TV’de Bugün haberleri için tıklayın.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up