Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
21 Mart akşamı televizyon filmleri.

Saatte 200 Kilometre – Beyaz TV Saat: 19.30

Sokak aralarında gerçekleşen yasa dışı bir amatör yarış sırasında abisini kaybeden bir adam hem abisinin öcünü hemde mahalledeki uyuşturucu tüccarlığı yapan çete liderini alt etmek için onunla yarışmaya karar verir. Mahalleye ve kazandığı yarışlar sayesinde sokaklara hakim olan çete lideri hem uyuşturucu tüccarı hem de tacizcidir. Bunun önüne geçmek için ise tek bir kişi ona dur diyecektir.

_____

Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı – TV 8 Saat: 20.00

Sahte diplomalarla Mahmut Hoca’yı kandıran “Hababam Sınıfı” yine sınıfta kalmış ve Çamlıca Lisesi’ne geri dönmüştür. Yaşları bayağı ilerleyen öğrencilerin arasındaki 25 yaşındaki Ferit, baba olmuş ve mecburen bebeğini liseye getirmiştir. Peki bu bebek bir lisede nasıl kalabilecektir?
___

15 Dakika – A2 Saat: 22.00

Günümüzde şöhret her şeyle eskisinden çok daha fazla iç içe. Bugünün televizyon haberleri sayesinde suçlulardan polislere, avukatlardan politikacılara herkes bir şekilde ‘ünlü’ oluyor. TV programlarında katiller doktorlara itiraflarını anlatıyorlar. Suç, trajedi ve kaos: bunlardan korkuyor olabiliriz ancak kimse inkar edemez ki bugünün dünyasında bu kavramlar reyting, para ve güç getiriyor.Peki toplumdaki gözü dönmüş bireyler bu ’15 dakikalarını’ alabilmek için ne kadar ileri gidebilirler? Ve toplum onları izlemeye ne kadar istekli? 15 Minutes bu sorulara cevap vermeye çalışıyor.15 Minutes’in merkezinde New York’ta işlenen iki cinayet var. Fakat anlatılan şey sadece bu cinayetler hakkındaki gerçeklerin değil, bu gerçekleri kontrol edenlerin kimler olduğunun da açığa çıkarılması. 15 Minutes olaylara alışılageldiğinden farklı bir açıdan, medyanın işleyişi açısından ele alınıyor. Medyanın kötülük ve sapkınlıklara dair görüntüleri, konuşmaları ve olayları yakalayabilmek için her yolu deneyişi anlatılırken polisler suçluları, medya polisleri takip ediyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up