Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
16 Mart akşamı televizyon filmleri

Croodlar – Beyaz TV Saat: 19.30

Yaşadıkları mağara bir deprem sonrasında yerle bir olduktan sonra, bir ilkçağ insanı grubu her zaman yaşadıkları bu yerden taşınmak zorunda kalır. Kabilenin lideri Crug’un önderliğinde bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculukta yaşayabilecekleri yeni bir yer bulmanın ümidiyle ilerleyen kabile bu yolculuk sırasında beklenmedik maceralarla örülü bilinmeyen bir dünyayla karşılaşırlar. Crug kabilesi karşılaştıkları modern zihinler arasında Guy isimli ilginç bir karakterle karşılaşırlar. Guy ise kabilenin ateşi icat etmesinde ve hayatlarının değişmesinde önemli bir rol oynar.

___

Öldüren Hata – Beyaz TV Saat: 21.15

Bir sosyal paylaşım sitesinden ödül kazanan gençler bütün masrafları ödenmiş bir uçuşla New York’a doğru yola çıkarlar. Özel jete bindiklerinde, telefonlarını bırakmaları ve uçuş için düzenlenen yeni bir online oyun deneyimine katılmaları istenir. Oyun başladığında hayal gücünün ötesinde bir dizi çarpık ve tiksindirici görevi tamamlamaları gerekmektedir. Karadan 9000 metre yüksekteki dörtlü, kendilerini dehşet dolu ve kanlı bir oyunu hayatları pahasına oynamak zorunda bulurlar.
___

Truman Show – A2 Saat: 22.00

Dünyanın en güzel adalarından birinde yaşayan halk, imrenilecek derecede ütopik bir hayat sürmektedir. Bu adada yaşayan insanlar her güne mutlu uyanıp herhangi bir sorunla karşılaşmadan günü sonlandırıyorlardır.

Ana karakterimiz Truman da bu şanslı insanlardan biridir. Güzel bir eşe ve mutlu bir hayata sahip olan Truman, öldüğünü zannettiği babasını bir gün caddede gördüğü ana kadar hayatı olduğu gibi yaşar. Babasını gördüğüne emindir ancak adam bir anda ortalıktan kaybolmuştur.

İlerleyen günlerde çeşitli gizemli anlar yaşayan Truman bir şeylerin yolunda gitmediğini fark edecek, sahip olduğu hayatın gerçek olup olmadığını anlamaya çalışacaktır.
___

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up