Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

7 Mart akşamı televizyon filmleri

Efsane Dörtlü 2 – Beyaz TV Saat: 19.30

Kuzey Song hanedanlığı zamanında bölgede sahte para kullanımı yaygınlaşmıştır. İmparator Huizong’un emriyle Başkomutan Liu olaya el atar.  6. Departman ve üyeleri Başkomutan Liu önderliğinde büyük bir operasyona başlarlar. Macera yeniden başlamaktadır.

___

Correspondence – Sıra dışı İlişki – Sony Channel Saat: 19.45

La Corrispondenza, bir astronomi profesörü olan Ed Phoerum ile sevgilisi Amy arasındaki ilişkiye odaklanıyor. Genç bir doktora öğrencisi olan Amy diğer yandan dublörlük yapmaktadır, çalışırken başına gelen tehlikeli bir olay Amy’i geçmişiyle uzlaşmaya iter.

____

İnanılmaz Örümcek Adam 2 – Kanal D Saat: 20.00

2012’de büyük sükse yapan İnanılmaz Örümcek Adam’ın devam filmi olan The Amazing Spider-Man 2’de Peter Parker’ın işi hayli zor ve her günü yoğun. Zira Örümcek Adam olarak kötü adamların peşini bırakmıyor. Ama bir yandan da büyük aşkı Gwen’e zaman ayırmaya çalışıyor. Lise mezuniyeti ise henüz ufukta görünmüyor.

Gwen’ın babasına verdiği sözü unutmayan Peter, Gwen’e zarar vermemek için elinden geleni yapıyor ama kötü Electro’nun ortaya çıkması, Harry Osborn geri dönüşü bu sözünü tutmasını oldukça zorlaştıracaktır. Peter Parker’ın geçmişine dair ortaya yeni ipuçları Örümcek Adam’ın gidişatını da derinden etkileyecektir…
____

Valizdeki Aşk – A2 Saat: 22.00

Montana 30’lu yaşlarına gelmiş bu zaman da kadar hiç bir ilişkisinde başarılı olmamış çekici bir hostestir.
Annesi ise ilk kocasından sonra 5 koca daha eskitmiş tam bir evlilik delisidir.
Küçük kız kardeşi Sheree’nin da evlenecek olması annesi Catherine’in sürekli evlenmesi için baskı oluşturması ve törende yeni damat adayını istiyorum demesiyle Montanayı 30 gün içinde müstakbel koca adayı bulma arayışına sürüklemektedir.
____

Büyük Tuzak – Kanal D Saat: 22.45

Oğlu yanlış giden bir soyguna karışan eski suçlu Jacob Sternwood İzlanda’daki gizlenme yerinden Londra’ya geri dönmek zorunda kalır. Bu durum ezeli düşmanı Dedektif Max Lewinsky’e sürekli peşinde olduğu Jacob’u yakalamak için son bir şans verir. Yüzleşmeleri esnasında ikisi de hayatta kalmak için çözmesi gereken derin bir komployu açığa çıkarmaya başlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up