Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Son Mektup – ATV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:35 (155 dakika)

Tayyareci Yüzbaşı Salih Ekrem, I. Dünya Savaşı sırasında gönüllü olarak Çanakkale cephesine gider. Savaşın çetin koşulları altında askerlerin hayatta kalması için mücadele veren Nihal Hemşire ile burada tanışır. Salih Ekrem ve Nihal, zorlu şartlar altında, bir de Fuat adında kimsesiz bir çocuğu sahiplenir. İngilizler tarafından gelen bir hava baskınında Salih Yüzbaşı sayesinde kurtulan “Küçük Gazi Fuat”, yüzbaşı ve hemşirenin arasındaki ölümsüz sevdanın da şahidi olacaktır.
___

Dinozor TRT 1 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 21:45 (105 dakika)

Bundan milyonlarca yıl önce Aladar adındaki Iguanodon türü bir dinozor, henüz kuluçkadayken kaçırılır. Aladar ıssız ve uzak bir adada Lemur türü maymunlar tarafından bulunur ve büyütülür. Çok büyük bir meteor yağmurunun başlamasıyla birlikte adadaki yaşam tam anlamıyla bir kaosa dönüşür. Yayılan şok dalgaları sonucunda tüm canlılar yakındaki anakaraya göç etmek zorunda kalırlar. Aladar ve Lemur ailesinin birkaç üyesi, orada göç halindeki bir dinozor grubuna katılarak güvenli bir sığınak arayışına girerler. Uzun yolculukları boyunca tehlikeler bir türlü peşlerini bırakmaz. iklim değişiklikleri, susuzluk, yırtıcı dinozorlar gibi birçok soruna göğüs germek zorunda kalırlar. Üstüne üstlük grubun acımasız lideri Kron ve yardımcısı Bruton, elbirliğiyle Aladar’ı yok etmek istemektedir.
___

Son Gece – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:15 (105 dakika)

Joanna ve Michael, New York’ta yaşayan evli bir çifttir. Michael, çekici meslektaşı Laura ile birlikte kısa süreliğine iş seyahatine çıkar. Laura, Michael’ı etkisi altına almakta gecikmez. Onların arasındaki etkileşimi hisseden Joanna ise kocasını suçlar ve o gün ansızın karşısına çıkan eski aşkı Alex Mann ile birlikte bir çeşit intikam alma yoluna girer.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up