Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Muhteşem Kahramanlar – Beyaz TV Saat: 19.30

Allan Quatermain tüm süper kahramanların dahil olduğu bir birliğin başında bulunmaktadır. Quatermain’in sıra dışı birliğinde her biri kendine özgü güçleri ve yetenekleri olan Kaptan Nemo, Dracula Mina Harker, görünmez adam Rodney Skinner ve Amerikan gizli servis ajanı Sawyer gibi kahramanlar vardır. İnsanlığın umudu olabilecek tüm dünya liderlerinin bir araya gelerek oluşturacakları komisyonu sabote etmeyi planlayan maskeli Fantom’un planlarına engel olmak için zaman kaybetmeden İtalya’nın Venedik kentine doğru yola çıkarlar. Birliğin dünyayı kurtarmak için yalnızca doksan saati vardır.
___

Yapay Zeka – 360 TV Saat: 19.55

Belirsiz bir gelecekte, insanoğlu, dünyanın çoğunun sular altında kaldığı bir yeryüzünde yaşamaya çalışmaktadır. Bu dönemde, teknolojinin nimetlerinden yararlanarak hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla ‘yapay zekalı’ robotlar üretirler.

Komando Dadı – Disney Channel Saat: 19.45

Komando Shane Wolfe’a verilen yeni görev daha öncekilerden biraz farklıdır. Anneleri başlarında olmayan beş yaramaz kardeşe bir süreliğine bakıcılık yapacaktır. Ancak bu dadı standartların biraz dışındadır. Zira silah teknolojileri, terör örgütleri konusunda deneyimli bir çocuk bakıcısıyla her zaman karşılaşılmaz.

Ailenin yeni bireyi komando Shane Wolfe, zamanla çocuklarla baş etmenin hiç de kolay olmadığını anlar.

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Vin Diesel, bu kez, şimdiye kadar oynadıklarından çok farklı bir karakterle karşımıza çıkıyor…
___

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up