Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?
24 Aralık akşamı televizyon filmleri

Havada Çarpışma – TV 2 Saat: 20.30

Kate, eve dönmek için yola koyulur. Ancak güneşteki güçlü bir patlama sonrası seyahat ettiği uçağın elektronik sistemi ve uçuş ekibi iş göremez hale gelir. Kate, bir yolunu bulup diğer uçaklarla çarpışmadan uçağı yere indirmelidir.
___

Dünya: Yeni Bir Başlangıç – Show TV Saat: 23.15

Bugünden tam 1000 yıl ileride tüm dünyanın bomboş olduğu bir gelecekte artık yaşam insanoğlu için başka gezegenlerdedir. Babası Cypher ile Kitai, çıktıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri bozulunca Dünya’ya mecburen inmek zorunda kalırlar. Yolculuk sırasında ağır şekilde yaralanan Cypher ve oğlu Kitai’yi terk edilmiş ve tuhaf yaratıklarla dolu Dünya’da tehlikeli bir mücadele beklemektedir.
__

Karar Günü –  Star TV Saat: 23.45

NFL Draft gününde genel müdür Sonny Weaver (Kevin Costner), bir numara için değişikliğe gidince Cleveland’da futbolu kurtarmak için bir fırsat yakalar. Kısa bir süre içerisinde, kişisel ve profesyonel hayatı arasındaki çizgiler, NFL’de oynama hayali kuran birkaç yüz genç insan için hayat değiştirici bir günde belirsizleşirken mükemmellik arayışı içerisinde neyi feda etmesi gerektiğine karar vermelidir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up