Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

2012 – ATV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 23:00 (180 dakika)

2012, dünyanın sonunu getiren global bir felaketin ardından, kurtulanların kahramanca mücadelelerini anlatan destansı bir macera.

Asırlar önce, Mayalılar bize takvimlerini bıraktılar. Üstelik bu takvimin bir son günü vardı ve bunun anlamı açıktı. O günden beri, astrologlar onu keşfettiler, numeroloji uzmanları kehanet için takvimden şifreler çıkardılar, jeologlar dünyanın o zaman vadesinin dolacağını söylediler ve hatta hükümet bilimcileri bile dünyayı 2012’de bekleyen devasa çaplı afeti yadsıyamıyorlar. 2012 geldiğinde bileceğiz ki uyarıldık.

Tarihte daha önce hiçbir kültürde, farklı dinde ve bilim insanları ile devletler arasında bir yıl bu kadar belirgin bir şekilde önem taşımamıştır.
__

Maskeli Beşler Kıbrıs – FOX TV Saat : 20.00

Saat : 20:00 – 22:00 (120 dakika)

Sevimli ve sakar hırsızlar çetesi Maskeli Beşler, şanssız geçirdiği dönemlerden sonra suç işlememeye tövbe etmiş, ticaretle uğraşmaktadır. Ancak suç dünyasının önemli isimlerinden Rocky Selim kendilerine reddedilmesi güç bir teklifle gelir. Kıbrıs’ta bir kumarhaneyi soyacaklardır. Bir araya gelen ekip Kıbrıs’a hareket eder. Planlar ve soygun çabaları çeteyi komik süprizlerle karşı karşıya getirir.
___

Son Kalan – Show TV Saat: 21. 30

Saat : 21:30 – 00:00 (150 dakika)

Red Wing Operasyonu adı verilen bir görevle birlikte dört kişilik Amerikan SEAL ekibi, Taliban lideri Admad Shad’ı ölü ya da diri ele geçirmek için Afganistan’ın Kunar bölgesine gönderilirler. Ancak operasyon sırasında dört kişilik ekipten üçü yaralanır ve aralarından sadece Marcus Luttrell kurtulur. Marcus her ne kadar köylülerin evine sığınmış olsa da geride bıraktığı arkadaşlarının düşüncesi ona ağır gelmeye başlayacaktır.
___

Zamanda Yolculuk: Viking Laneti – TV 2 Saat:21.30

Saat : 21:30 – 23:15 (105 dakika)

Ön beş yaşındaki Valdemar’ın bir sorunu vardır: Tatilde olan anne ve babasının arabasını çarpmıştır ve onlar dönmeden arabayı tamir ettirecek parayı bir yerlerden bulmalıdır. Bu esnada yaptığı zaman makinesini test edecek bir denek arayan Benedict ile tanışır – ve denek olmayı kabul eder. Böylece Valdemar ve küçük kardeşi Sille kendilerini bir anda onuncu yüzyılda bulurlar…
___

Kız Ve Kurt – Star TV Saat: 23.15

Saat : 23:15 – 01:15 (120 dakika)

Bir Ortaçağ kasabasında yaşayan Valerie, ailesinin ayarladığı bir evliliğin eşiğindedir. Fakat kalbini başka bir gence kaptırmıştır. Ablasının bir kurt adam tarafından öldürülmesi, olayları bambaşka bir boyuta taşır.
___

Kara Büyü – TV 2 Saat: 23.15

Saat : 23:15 – 01:10 (115 dakika)

San Mary Koleji öğrencilerinden Ben Rutherford ölen babasından kalan 18. yüzyıla ait bir makine bulur. Fakat bu makine çalınır ve çalınmasının akabinde arkadaşları teker teker ölür. Ben ve kardeşi Marcus uzun süredir görüşmemektedirler ama barışarak bir araya gelirler ve bu makinenin 18. yüzyılda Rubenstein tarafından intikam için icat edildiğini öğrenirler. Daha sonra öğrendiklerine göre babaları, iş ortağı Robert Shawn’ı yıllar önce bu şekilde öldürmüştür ve şimdi de babalarının günahlarından dolayı intikam peşinde birileri onların peşindedir.
___

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up