Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?
16 Aralık akşamı televizyon filmleri.

İçimdeki Ses – TV 2 Saat: 20.30

Selim, kendi kendisini küçük dünyasına hapsetmiş bir yazardır. Özgüvensizlikten kimseyle doğru düzgün ilişki kuramayan Selim, yalnızlığına çare olarak, umreden yeni dönmüş annesi Mehpare ile birlikte yaşamaya karar verir. Bir gün spor salonuna gittiğinde sakarlığı sayesinde Ayşıl adında bir kadın ile tanışır. Ayşıl hem zengin hem de herkesin hayran olacağı kadar güzel bir kadındır. Beklenmedik biçimde Ayşıl, Selim’e aşık olur!

___

Hızlı ve Ölü – TRT Saat: 23.30

Sarışın bir güzel olan Ellen, aynı zamanda usta bir silahşördür. Kendi davası için kasabaya gelir ve burada psikopat ruhlu Herod’la karşılaşır. Kasabada kuralları Herod koymaktadır ve kendi öz oğlu dahil kimseye karşı acıması yoktur. Bir düello düzenler ve kasabadan birçok kişiyi ölüme sürükler. Yarışma, tek kişi kalana kadar sürecektir. Ellen’a destek olansa sadece, burada tanıştığı rahip Cort ve gözleri görmeyen küçük bir çocuktur.
___

Karanlıklar Ülkesi: Evrim – FOX TV Saat: 23.45

Selene hayatı için pazarlık yapabileceği tek kişi olan vampirlerin kralı olan Marcus’u aramaktadır. Bir melez olan Michael Selene’e bu konuda yardım etmek istemektedir fakat içindeki Kurt adam kanını kontrol edip edemeyeceğini bilmemektedir. Selene onun arkadaşlığını reddeder. Aşkları genetik kodlardan daha güçlüdür ama Marcus, Selene’i yok etmeye çalışır. Aralarındaki mücadeleden sonra ortaya çıkan ise bu mücadeleden bile daha korkunç bir gerçektir. Selene kendi ailesi bile ihanet etmiştir. Ve Selene intikamını alacaktır.
____

Köpekbalığı Dehşeti – TV 2 Saat: 23.45

Bir tatil bölgesine köpekbalıkları karışır ve olaylar başlar…

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up