Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?
13 Aralık akşamı televizyon filmleri

İntikam Kurşunu – Beyaz TV Saat: 19.30

Bir kiralık katil olan James Bonomo, New York Polis Departmanı’ndan genç bir dedektifle birlikte tehlikeli bir soruşturmanın tam ortasında kalır. Ortak bir amaç uğruna bir ölüm kalım savaşına gireceklerdir. Bu alışılmadık birliktelikte önlerine ne çıkarsa yıkılacak ve intikam için her şey feda edilecektir.
___

Dargın Kuzenler – TV 8 Saat: 20.00

Bir sebepten senelerdir dargın olan dört kuzen; Seyfettin, Şinasi, Habibe ve Rüknettin, ölüm döşeğindeki dedelerinin son arzusu üzerine bir araya gelir. Ancak asıl niyetleri, dedelerinin yıllardır namını duydukları definesine konmaktır. Ölüm döşeğindeki dedeleri ise onlara definenin yerini gösteren bir harita verir. Dedelerinin vefatından sonra harita için kavgaya tutuşan kuzenler, harita dörde bölününce çareyi defineyi bulana kadar birlikte hareket etmekte bulurlar. Ne var ki definenin kasabaya yakın bir hapishanenin içinde olduğu ortaya çıkar.
___

Badem Şekeri 4 – FOX TV Saat: 20.00

Muhtar Bahri’nin bir halta yaramaz çakal oğlu Fikret askerde de rahat durmayarak bir şekilde askerliğe elverişli değildir raporu almayı başarır. Kafasındaki tilkilerle köye dönmeye hazırlanırken otobüste tayini Aşağı delice köyüne çıkmış Kumru Hemşireyle tanışır. Tüm köylü Hüseyin’le Afetin düğünündeyken bir anda çıkıp gelen Fikret karşısında Ayşe dahil herkes şok olur. Hafızamı kaybettim diye tüm köye yalan söyler ve isteklerini yaptırmaya başlar. Bu duruma en çok doktor Mehmet bozulur elbette… Diğer yanda köye gelen Kumru hemşirenin güzelliği karşısında köy erkekleri Sağlık ocağının önünde kuyruk oluşturur. Fikret’in ve Kumru’nun sevenleri ayırmak için ortak çalışması Mehmet ve Ayşe’nin başına büyük belalar açacaktır. Bakalım Ayşe ve Mehmet’i bekleyen büyük oyunlar ikilinin kavuşmasını engelleyecek mi?
____

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up