Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

16 Eylül 2016 gününe ait programdır. Güncel akış için Sinefesto TV sekmesini tıklayınız.

Uzaklarda Arama – Star TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:30 (150 dakika)

Yeşilçam’ın sultanı Türkan Şoray’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, keyifli ve eğlenceli bir Türk filmi. Şehir merkezinde bulunan bir pavyon, mecbur bırakıldığı için şehir dışında küçük bir kasabaya taşınır. Bir süre sonra pavyonda çalışan kadınlar ile kasabanın kadınları arasında soğuk bir savaş başlar. Kasabanın kadınları, erkeklerin pavyona gitmesinden korkarken, diğer yandan erkeklerin keyfi yerindedir.
___

Maskeli Beşler: Irak – FOX TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:30 (150 dakika)

Maskeli Beşler yeni maceralarında Kuzey Irak’taki bir petrol tesisini ele geçirirler. Türkiye’ye giden petrol boru hattının kontrolünü ülkeye kazandırmak amacıyla başlayan bu masum eylem, bir anda bölge yerel güçleri, Türkiye ve Amerika arasında uluslararası bir krize ve büyük bir komediye yol açacaktır. Bu arada Maskeli Beşler takımından Tezcan’ın Amerikan Teğmeni Angel’a aşık olmasıyla işler daha da karışacaktır.
___

Oğlum Bak Git – TV 2 Saat:21.30

Saat : 21:30 – 23:15 (105 dakika)

Taksici Orhan’ın hayatı boyunca başına sürekli aksilikler, terslikler gelmiştir. Hayatta her şey onun aleyhine işler, tam yoluna girdi derken son anda bir şanssızlık yine onu bulur. Kürşat ve Teoman ise ona yardımcı olmaya çalışan en yakın dostlarıdır. fakat üçü de ne yapsa işe yaramaz en sonunda bilime başvururlar. Kişisel Gelişim Uzmanı Figen’e ulaşan Orhan profesyonel destek almaya kararlıdır. Fakat çözüm bulmak için kapısını çaldığı Figen onun başına daha çok bela açacaktır.
___

Geçmişi Olmayan Adam – ATV Saat: 23.30

Saat : 23:30 – 01:50 (140 dakika)

Bir İtalyan balıkçı teknesi, ölmek üzere bir adamı kurtarır. Genç adam iyileştiğinde, ciddi bir hafıza kaybı geçirdiği fark edilir. Adam, kim olduğunu ve o hale nasıl düştüğünü hatırlamamaktadır. Kim olduğunu araştırırken, bazı özel yetenekleri olduğunu fark eder. Yakın dövüşe ve yabancı dillere inanılmaz yatkınlığı vardır. Adam, Marie adlı güzel bir kadının da yardımıyla kendisini öldürmeye çalışan suikastçilerden kaçarak, kimliğini bulmaya çalışır. Başarılı bir casus hikayesi olarak beğeni toplayan Geçmişi Olmayan Adam, bu beğeninin getirisi olarak devam filmlerine de yol verdi. Doug Liman yönetimindeki bu ilk film, aksiyon sevenlerin kaçırmaması gereken bir çalışma…
___

Yunus Emre Aşkın Sesi – TRT 1 Saat: 23. 55

Saat : 23:55 – 01:45 (110 dakika)

Hümanizmin öncülerinden ünlü düşünür Yunus Emre’nin yaşam öyküsü…
____

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up