Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?
3 Aralık akşamı televizyon filmleri.

Sahte Cennet – TV 2 Saat: 20.30

Seyahat ettikleri otobüsün kaza geçirmesi sonucunda, bir grup genç Brezilya ormanlarında kaybolur, bu sırada ayakkabılarına kadar tüm eşyaları çalınır ve yaşam savaşı vermeye başlarlar. Kendilerine yardım etmek isteyen Brezilyalı genç, aslında onları tuzağın tam ortasına çekmektedir.
___

Taksi 4 – Show TV Saat: 22.30

Komiser Gilbert, bir otel temizlikçisini terörist, ünlü futbol yıldızı Djibril Cisse’yi ise yasadışı bir göçmen sanacak derecede saftır. Belçikalı bir suçlu Afrika’ya gönderilmeden evvel 24 saat boyunca Marsilya polisine emanet edilir. Emilien bir polis için fazla iyi niyetlidir ve bunun farkına varan zeki hırsız, Emilien’i aslında masum olduğuna ikna eder.
___

İhanet TV 2 Saat: 23.30

Milyarder iş adamı Charles Morse fotoğraf sanatına ilgi duymaktadır. Yanına genç ve güzel karısı Mickey, profesyonel bir fotoğrafçı ve bu fotoğrafçının asistanını da alarak ufak çaplı bir Kuzey Amerika yolculuğuna çıkar. Charles’ın özel uçağıyla çıktıkları bu yolculuk talihsiz bir olayla yön değiştirir. Bir kuş vakası nedeniyle arızalanan uçak düşer, Charles ve fotoğrafçı Robert kurtulur. Ancak sonrasında aralarında yaşanan güç kavgaları ve ego savaşları, vahşi doğada yaşamak için birbirlerine muhtaç olan bu adamları gittikçe insanlıklarından uzaklaştırır. Charles ve Robert bir hiç uğruna hırçınlaştıkça doğal seleksiyon bir kez daha varlığını hissettirecektir.

___

Mavi Gece – Show TV Saat: 23.45

Bir yanda başarılı, zengin bir doktor olan Emel. Diğer yanda maço, küfürbaz, meyhaneyi seven, karısını aldatmayı rutin hale getirmiş taksi şoförü Zeki… Gök gürültülü, şimşekli, yağışsız ama tuhaf şekilde mavi bir gecede bu iki insanın ruhları çakışır. Artık birbirlerinin bedenlerinde yaşamak zorundadırlar. Böylece bir sürü garip ve komik olaylar dizisi başlar.

Korkunç Kumanya – TRT 1 Saat: 23.45

George Cukor’un çektiği tek western filmi olan ‘‘Korkunç Kumpanya’’da bir tiyatro topluluğunun, Vahşi Batı’da yaşadığı maceralar anlatılıyor. Turnenin yıldızı olan Angela Rossini’yi canlandıran Sophia Loren, sarışın olarak karşımıza çıkıyor. Tiyatronun sahibi rolünde ise Anthony Quinn var.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up