Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?
20 Kasım akşamı televizyon filmleri.

Kasırga Denizi – Sony Channel Saat: 19.45

Yıl 1597… Joseon Hanedanlığı altı yıldır Japon saldırısı altındadır. Japon askerlerinin amansız saldırıları sonucu başkentin kaybı olasılığıyla karşı karşıya kalındığında Amiral Yi Sun-sin ( Choi Min-sik) Deniz Kuvvetleri Şefi olarak atanır ve Japon saldırılarına karşı ulusu savunmak için bir grup asker toplar. Akıllıca stratejileri ve acımasız kişiliğiyle kötü bir üne sahip olan Japon Başkomutanı Kurushima Michifusa (Ryu Seung-ryong) Joseon’un son umudu olan Kaplumbağa Gemi’yi yok ederek yanıt verir. Amiral Yi Sun-sin ve askerleri Myeong-ryang Savaşı’nda yalnızca 12 savaş gemisi ve şüphe içindeki askerlerden oluşan bir orduyla 330 Japon savaş gemisiyle karşı karşıya gelir.
___

Badem Şekeri 3 – FOX TV Saat: 21.00

Muhtar Bahri’nin baltaya sap olamamış, haylaz ve çakal oğlu Fikret, askerde de rahat durmayarak bir şekilde ‘askerliğe elverişli değildir’ raporu almayı başarır. Kafasındaki tilkilerle köye dönmeye hazırlanırken otobüste, tayini Aşağı Delice Köyü’ne çıkmış Kumru hemşireyle tanışır. Tüm köylü Hüseyin’le Afet’in düğünündeyken bir anda çıkıp gelen Fikret karşısında Ayşe dahil herkes şok olur. Hafızasını kaybettiğini söyleyerek tüm köylüyü kandıran Fikret, Kumru hemşire ile bir olup sevenleri ayırmak için harekete geçerler.
___

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up