Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Şevkat Yerimdar Kanal D Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:15 (135 dakika)

Şevkat Yerimdar, Balat’ın tarihi çarşısında yumurta dükkanı işleten, sıradan ama her sıradan insan gibi bazı arızaları da olan bir adamdır. Hayattaki en büyük tutkusu ölesiye bağlı olduğu takımı Beşiktaş’tır. Çevresi tarafından çok sevilen ve iyi kalpli bir adam olan ancak öfke kontrolünü sağlama konusunda zorluklar yaşayan Şevkat’ın yumurtacı dükkanına bir gün bodoslama bir araba girer. Son derece zengin bir ailenin kızı olan Pelin’in yaptığı bu kazanın akabinde takip eden olaylarla Şevkat’in hayatı ters yüz olacaktır.
___

Recep İvedik 3 – Star TV Saat: 20.00

Babaannesinin ölümünden sonra depresyon hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünen Recep İvedik’in hayatına bir anda uzaktan akrabası olan Zeynep girer. Zeynep, İstanbul’da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep’in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep, ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbirlerine ısınırlar ve Zeynep de Recep’in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır. İkisi beraber Recep’in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği sportif ve sosyal faaliyetlerle ilgilenmeye başlar. Bütün bu serüven boyunca Recep, gittiği her yerin altını üstüne getirir. Ancak bunların hiçbiri Recep’in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar…
____

Buz Devri – ATV Saat: 21.00

Yirmi bin yıl önce, dünyada yaşayan canlılar soğuktan korunmak için güneye göç etmektedirler. Bunlara katılmayan iki kişi vardır. İşleri kendi bildiği gibi halletmeyi seven Mamut Manfred ve tembel Sid… Manny, Sid sayesinde terk edilmiş bir bebeği ailesine kavuşturma işini üzerine almıştır. Sid, Manny ve Diego, buzlarla kaplı geniş arazilerde yollarına devam ederken karşılarına Scrat adında bir sincap çıkar. Çığlardan kıl payı kurtuldukları, lav gölleri üzerindeki buzdan köprülerden geçtikleri bu yolculukta kahramanlarımız, yalnız o çağın değil, tüm tarihin en sıra dışı grubu olmuşlardır.
___

Masumiyet – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:15 (105 dakika)

Dünyaca ünlü bir müzisyen olan Caroline Waverly, her şeyden uzaklaşmak için büyüdüğü kasabaya geri döner. Fakat kasaba sokakları bir seri katil nedeniyle tehlikeli durumdadır ve Caroline’in kasabaya gelişinin duyulması onu katilin yeni hedefi haline getirecektir.
___

Pişt – FOX TV Saat: 23.30

Televizyondaki işinden kovulan Okan, evlenme teklif edeceği sırada sevgilisini başka bir adam ile yakalayan pop star Batuhan ve köpeğini kazara öldüren sosyal medya fenomeni Basri, içine düştükleri depresyondan kurtulabilmek adına, terapi niyetine adadaki eski bir konağa gelirler. Kısa tatillerinde onlar biraz eğlenip rahatlayacaklarını sanarlarken, ada halkının onlara çok arklı sürprizleri vardır!
____

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up