Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Max Payne – Beyaz TV Saat:19.50

ABD’nin narkotik alanında dişe dokunur başarılar kazanmak için kurumsallaştırdığı ‘Amerikan Uyuşturucu ile Mücadele Teşkilatı’ ajanı Max Payne ve katledilen kız kardeşinin öcünü almak isteyen suikastçi Mona, bir seri cinayeti çözmek için işbirliği yapar. New York’da gerçekleşen bu katliamları çözerken ikilinin başına kolluk kuvvetleri, gangster çeteleri ve acımasız bir teşkilat dert olacaktır.
____

Recep İvedik 2 – Star TV Saat:20.00

Recep’in tek yakını, babaannesidir. Babaannesi, Recep’in yaşadığı sarhoş, aylak ve avare hayatı bırakıp iş bulmasını, evlenmesini ve saygınlık kazanmasını ister. Recep, babannesinin istekleri için harıl harıl kendisine iş aramaktadır. Recep İvedik her işe gider, gittiği işlerde de ortalığı birbirine katar. Kuzeni Hakan’ın yakın çevresi çok geniş olduğu için sahip olduğu işyerinde ona yeni bir iş verir. Torpilli Recep, bir yandan işyerinde terör estirirken, bir yandan da işi öğrenecektir.
____

Ocean’s 13 – FOX TV Saat: 20.00

İlk iki hikâyeden sonra dağılan Ocean çetesi, içlerinden birine atılan kazık nedeniyle yeniden bir araya gelir. Bu durumu tersine çevirip işlerini yoluna koymak içinse soyulamaz uyarılı bir kumarhaneyi soymaları gerekmektedir.Danny Ocean ve çetesinin bugüne kadarki en hırslı ve riskli kumarhane soygunlarını gerçekleştirmeleri için tek bir neden olabilir: Kendilerininkini korumak…Acımasız kumarhane sahibi Willy Bank, Ocean’ın ilk çetesinden Reuben Tishkoff’a oyun oynayınca, Danny ve çetesi bir kez daha bir araya gelir ve Bank’ı soyup soyamayacaklarını görmek isterler.
____

Can Tertip – Kanal D Saat: 20.00

Bütün hayatını aylaklıkla geçiren Şakir ve tek hayali askerlik yapmak olan İlyas’ın yolları aynı asker ocağında kesişir. Saf bir Anadolu çocuğu olan İlyas’ın bu özelliğini fark eden Şakir, başındaki büyük beladan kurtulmak için ne yapıp ne edip İlyas’ı kandırarak askerden kaçmaya ikna eder. İkili, komutanları Yüzbaşı Yılmaz’ın makam arabasını gasp ederek askerden kaçarlar.
___

Madagaskar 3 – TRT 1 Saat: 19.55

Dört sevimli arkadaşımız Alex, Melman, Gloria ve Marty New York’a dönmek için yine çaba içerisindedirler. Bu sefer bir sirke katılırlar ve sirk ile birlikte gezmeye başlarlar. Fakat sirkte başlarına geleceklerinden haberleri yoktur.
___

Dark Knight – FOX TV Saat: 22.30

Batman, Gotham şehrinde suça karşı savaşına devam etmektedir. Teğmen Jim Gordon ve yeni atanan bölge savcısı Harvey Dent’in yardımlarıyla, Batman, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır, ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini dehşete boğan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar. Joker diğerlerinin aksine kişisel çıkar peşinde koşan biri değildir. Tam anlamıyla bir psikopattır ve yarattığı kargaşadan keyif almaktadır.
___

Hansel ve Gretel Cadı Avcıları – Star TV Saat: 22.30

Onlar klasik bir çocuk masalının baş kahramanı olan Hansel ve Gretel kardeşler. Ormanda yollarını kaybettikten sonra şeker ve çikolata kaplı cadının evinde tuzağa düşen kardeşler, akşam yemeği olmaktan son anda kurtulurlar ve işbirliği yaparak cadıyı kendi tuzaklarına düşürürler. Bu ilk avlarından sonra hiç ayrılmadan beraber yola devam eden Hansel ve Gretel, gittikleri her kasabada, her orman derinliğinde acımasız cadıları avlamakta ustalaşırlar. Fakat geldikleri son kasabada yaşanan çocuk kaçırma olaylarında, her zamankinden farklı bir gariplik vardır.
____

Süt – TRT 1 Saat: 23.55

Yusuf, liseyi bitirdikten sonra üniversite sınavını kazanamaz. Köyde annesi Zehra ile birlikte yaşayan Yusuf, evlere süt dağıtmakta ve pazarlarda annesinin yaptığı peynirleri satmaktadır. Tutkuyla yazdığı şiirler, adı sanı duyulmamış edebiyat dergilerinde yayınlanır. Bir gün, annesinin kasabadaki istasyon şefi ile yaşadığı gizli ilişkiyi keşfeder, şaşırır ve öfkelenir. Ne yapacağını bilemez, evin erkeği olamadığının farkına varır. Aslında kendine bu taşra kasabasından ve evden uzak, bambaşka bir hayat düşlemektedir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up