Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
30 Ekim akşamı televizyon filmleri

Ma Ma – Sony Channel Saat: 19.30

İlkokul öğretmeni olan Magda meme kanserine yakalanır. Daha önceden de bu hastalığa yakalanmış ve atlatmıştır. Ancak bu defa hastalık çok hızlı ilerlemiş ve doktorlar Magda’ya sadece 6 ayının kaldığını söylemişlerdir. Magda’nın bu zor günlerinde ona umut kaynağı olacak ve hayatına neşe verecek insanlara ihtiyacı vardır. Bunlardan biri 10 yaşındaki oğlu, şarkı söylemeyi beceremeyen jinekoloğu ve Magda’nın hayatına biranda girip ona aşkı tekrar hatırlatan Arturo.

___

Stajyer – TRT 1 Saat: 20.00

Eşinin ölümünden sonra normal yaşamına geri dönmeye çalışan yaşlı bir adamı odağına alan filmde Robert De Niro ve Anna Hathaway başrolü paylaşmaktadır.

70 yaşlarında dul bir adam olan Ben Whittaker(Robert De Niro) emekli olmanın aslında sandığı gibi her şeyin paramparça olması demek olmadığını keşfeder. Oyuna geri dönmek için bir fırsat kollayan Whittaker, Jules Ostin(Anna Hathaway) tarafından kurulan ve işletilen moda içerikli bir internet sitesinde yaşlı bir stajyer olarak işe başlar.
___

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up