Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Beverly Hills Çuvava 2 – Disney Channel Saat: 19.45

“Beverly Hills Çuvava” adlı live-action komedi filmimizde, film yıldızlarının ve jet sosyetenin yaşadığı Los Angeles, Beverly Hills’te şımartılarak büyütülmüş Çuvava türü bir köpeğin, güzel sahibesi tarafından Meksika’ya götürülmesi, bu yolculuk sırasında kaybolması ve evine dönebilmek için orada alelacele edindiği arkadaşlarının yardımına başvurması anlatılmaktadır.
___

Çılgın Dağ Eğlenceleri – TV 2 Saat: 22.00

Snowboard takımını dağın en ateşli takımına dönüştüren çılgın ikili Max ve Edie, geri dönüyor.

Bazen başarı ve para, insanların kendilerini oraya getiren küçük şeyleri unutmasına neden olabilir. Max ve Edie usta snowboardcularına güvenmektedirler; ancak aniden en iyi sporcularını rakip takıma kaptırırlar. Takım dağılma noktasına gelir.

Acaba zor durumda kalan ikili, takımı dağılmaktan kurtararak yeni bir zafer kazanabilecek mi?
___

Kod Adı Cain – Show TV Saat: 23.45

Dünyaca ünlü gazeteci Sarah Ogden, ölümcül derecede tehlikeli “Stamp of Cain”e sahip olanları bulmak için tüm dünyayı dolaşmaktadır. Sarah, hayatı boyunca aradığı kişiyle Belarus’ta yüzyüze geldiğinde uçurumun kenarına ne kadar yaklaştığı konusunda en ufak bir şüphesi yoktur.

___

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up